سه شنبه, 01 مرداد 1398 ساعت 12:40
کد خبر: 59100

اطلاعات تکميلي

  • رییس کمیته امداد:

عبادتی بالاتر از خدمت به محرومان نیست

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس کمیته امداد گفت: عبادتی بالاتر از خدمت به محرومان نیست.

 سید مرتضی بختیاری، رییس جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) در مراسم تودیع و معارفه رییس کمیته امداد امام خمینی گفت: از خداشاکرم که مولایم مرا برای کمک به محرومان قابل دانستند احساسم بر این است که لایق نوکری محرومان را ندارم و این جایگاه بسیار عزیز است.
وی با اشاره به تشکیل کمیته امداد و افرادی که از ابتدا در کمیته امداد بودند، تصریح کرد: مگر نه این است که بزرگان دینی و علما گفتند بالاترین عبادت خدمت به مردم و محرومان است اگر روایت این را می گوید پس باید بگویم نام دیگر کمیته امداد معبد و عبادتگاه استچراکه عبادتی بالاتر از خدمت به محرومان نیست.
محرومان
وی ادامه داد: آقای فتاح با سوز در کمیته امداد خدمت کرد. اگر سوز اسلامی باشد یک مستحق در جامعه بوجود نمی آید چراکه مستحق عضوی از پیکره جامعه است.
بختیاری خاطرنشان کرد:. در دوره فتاح کارهای ارزشمندی در تداوم کارهای گذشته انجام شده و امیدوارم این راه با قوت ادامه پیدا کند و حمایت هیات امنای کمیته را داشته باشیم. برنامه ما در آینده با قوت در راستای اجرای اساسنامه کمیته خواهد بود. توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات علاوه بر کارهای گذشته از مهمترین اقدام ما است. بهره گیری از جوانان نیز از اقدامات ما است که در گام دوم ما هم تراز با بیانیه مقام معظم رهبری قدم برداریم.
منبع:ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395