شنبه, 16 ارديبهشت 1396 ساعت 14:15
کد خبر: 10370

ناطق نوری: بنا بر تشخیص و براساس وظیفه شرعی و ملی از روحانی حمایت کردم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری تاکید کرد: بنا بر وظیفه و تشخیص خود و بر اساس وظیفه شرعی و ملی از روحانی حمایت کردم.

حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری در دیدار با جمعی از اساتید و فضلای حوزه علمیه قم افزود: واقعیت آن است که هیچ شخصی از بنده درخواست حمایت از آقای روحانی را نداشته است. بنده بنا بر وظیفه و تشخیص خود و بر اساس وظیفه شرعی و ملی به این امر مبادرت کردم.
وی تاکید کرد: آنچه که نمی توان برابرش بی تفاوت بود، خون هزاران شهید و زحمت های طاقت فرسای این ملت و دلسوزان این کشور در طول دهه های اخیر است و خون دلی که همه ما برای استقرار حکومت دینی و استیلای اخلاق در این سرزمین خورده ایم، بنابراین حراست از ارزش ها و آرمان های انقلاب و نظام، وظیفه همگان است.
ناطق نوری خاطر نشان کرد: اطلاع رسانی در مورد دستاوردهای دولت یازدهم فارغ از مقایسه با دوران قبل از آن به خودی خود وظیفه انقلابی و ملی است. اگر چه امنیت عمومی کشور آن هم در شرایط بغرنج و نابسامان منطقه در درجه اول مرهون مدیریت و هدایت مقام معظم رهبری است اما سهم این دولت در تنش زدایی و ایجاد آرامش فکری در جامعه غیرقابل انکار است.
وی اظهار داشت: با عنایت به میزان و نحوه فروش نفت در آغاز دولت یازدهم، عدم دسترسی به پول نفت، حجم عظیم بدهی های انباشته دولت به پیمانکاران، تورم بالای چهل درصد، مشکلات ناشی از تحریم، اجماع جهانی علیه ایران و مشکلات عدیده و بزرگ باقیمانده از دوره قبل که کم و بیش همگان از آن مطلع هستند، مجموعاً عملکرد دولت یازدهم مثبت و کارنامه آن قابل قبول است.
ناطق نوری خاطر نشان کرد: متأسفانه در مورد برجام و مواهب پرشمار آن اطلاع رسانی کافی صورت نپذیرفته است که ضروری است در این خصوص تدبیری شود.
وی گفت: بیان مطالب خلاف واقع و سیاه نمایی از شرایط کشور چون تقسیم بندی جامعه به 4درصد و 96درصد همچنین ارائه آمارهای کذب؛ تشویش اذهان عمومی و زیرسوال بردن عملکرد کلی نظام در طول 38 سال گذشته است و کسانی که مرتکب چنین بد اخلاقی ها و عوام فریبی ها می شوند، خواسته یا نا خواسته آب به آسیاب دشمنان کشور می ریزند.
منبع:ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399