جمعه, 22 ارديبهشت 1396 ساعت 00:31
کد خبر: 10734

آیت الله بیات زنجانی:برخی دنبال بازگشت استرس و بی‌قانونی هستند/وعده های بدون پشتوانه، خیانت است

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

آیت الله اسدالله بیات زنجانی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم گفت: آنهایی که دنبال تغییر وضعیت آرامش نسبی ایجاد شده در کشور هستند، قصد دارند بار دیگر وضعیت استرس، نابسامانی و بی قانونی به جامعه بازگردد.
وی در دیدار با اعضای انجمن اسلامی پردیس فارابی دانشگاه تهران افزود: ما در حال عبور از روی پلی هستیم که خرابش کردند و دوباره در حال ساخته شدن است.
وی اضافه کرد: عده ای تلاش کردند که وضعیت اقتصادی، ارز و گفت و گو و تعامل با دنیا را درست کنند و این کارهای آنها قابل دفاع است.
وی گفت: بدیهی است که این وضعیت فعلی باید کامل شود. ما هم تغییر می خواهیم، اما تغییر رو به جلو، نه عقب گرد و بازگشت به گذشته.
بیات زنجانی افزود: در طول این سال های اخیر، هیچ فردی از دولت فعلی با بنده مرتبط نبوده، لیکن احساس تکلیف می کنم برخی واقعیات را بگویم.
وی گفت: امروز اگر کسی آماری بدون مبنا بدهد، اگر کسی وعده های بدون پشتوانه عقلی، علمی و قانونی بدهد، بالاترین خیانت را مرتکب شده است.
وی ادامه داد: این فرصت یک امانتی است که در اختیار افراد قرار گرفته تا با مردم صحبت کرده و خود را عرضه کنند و در این امانت، نباید خیانت شود.
بیات زنجانی گفت: سیاست عرصه کارآموزی نیست، افلاطون سیاست را کار فیلسوفان می داند، چون سیاست یک فن است، انصاف تقاضا می کند تا ما موفقیت ها و نقص ها را ببینیم و دست در دست هم، این وضعیت را طوری ادامه دهیم که به اهداف اصلی و والای انقلابمان برسیم.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 29 اردیبهشت ماه جاری در سراسر کشور برگزار می شود.
آقایان سید مصطفی آقا میرسلیم فرزند سیدجلال، اسحاق جهانگیری کوه شاهی فرزند حسن، حسن روحانی فرزند اسدالله، سید ابراهیم رئیسی الساداتی فرزند سعید، محمدباقر قالیباف فرزند حسین و سید مصطفی هاشمی طبا فرزند سید ابوالقاسم، 6 نامزد احراز صلاحیت شده توسط شورای نگهبان برای شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری هستند.

منبع : ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395