پنج شنبه, 04 خرداد 1396 ساعت 23:48
کد خبر: 11624

شما فرزند حوزه و بزرگ شده مکتب اهل بیت(ع) هستید

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

آیت الله سید موسی شبیری زنجانی از مراجع تقلید در دیدار رئیس جمهوری خطاب به دکتر روحانی گفت: شما فرزند حوزه و بزرگ شده مکتب اهل بیت(ع) هستید، دیانت مردم را در درجه اول اهمیت قرار دهید.
آیت الله شبیری زنجانی، وی عصر پنجشنبه در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین «حسن روحانی» رئیس جمهوی، افزود: با توجه به این که شما اهل حوزه هستید انتظار ما این است که دیانت افراد را در درجه اول اهمیت قرار دهید.
آیت الله شبیری زنجانی اضافه کرد: افرادی در داخل و خارج کشور هستند که به شکل های مختلف می خواهند به اعتقادات افراد ضربه بزنند، باید اهتمام داشت که جلو سم پاشی های آن ها گرفته شود.
وی با اشاره به نظرهای مختلفی که در ایران وجود دارد، اداره کشور را مشکل دانست و گفت: وظیفه سنگینی بر عهده شماست، اما باید توجه داشت که اهل سلوک معتقدند از برترین عباداتی که در مسیر تقرب به خداوند موثر است، خدمت به مردم است.
وی ادامه داد: حالا شما توجه کنید مردمی که شما به آن ها خدمت می کنید مسلمان و شیعه اهل بیت(ع) هستند و این استثنا باعث مضاعف شدن این اجر و پاداش می شود.
این مرجع تقلید دعا کردن برای خدمت گزاران به مردم را وظیفه خود دانست و خطاب به رئیس جمهور منتخب گفت: زیارت شما و شنیدن تلاش های دولت شما توفیق شد؛ در این مسیر از خداوند متعال و حضرات معصومین(ع) کمک بگیرید که بسیاری از گره ها با توکل و توسل باز می شود.
در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری به توضیح برنامه های دولت یازدهم پرداخت و از آیت الله شبیری زنجانی خواست به دولت او با هدایت ها و رهنمودهای خویش کمک کنند.
رئیس جمهوری عصر امروز وارد قم شد و بعد از زیارت حرم مطهر کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) به دیدار مراجع عظام تقلید رفت.
دیدارهای رئیس جمهوری با حضرات آیات عظام خصوصی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

منبع : ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395