شنبه, 16 فروردين 1399 ساعت 20:47
کد خبر: 69071

۲۵ پیشنهاد به رئیس جمهور برای رونق کسب وکار در دوره کرونا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با تشریح وضع فعلی واحدهای تولیدی ۲۵ پیشنهاد را در قالب یک نامه برای کمک به واحدها به رئیس‌جمهور ارائه کرد.

به گزارش خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، سیدعبدالوهاب سهل‌آبادی با اشاره به اینکه اکنون میان وزارت صنعت و وزارت بهداشت در آغاز فعالیت واحدهای صنعتی اختلاف نظر وجود دارد، اظهارکرد: بر اساس آمار امروز فعالیت اکثر واحدهای صنعتی آغاز شده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از واحدها با کاهش شیفت‌کاری و نیروی انسانی در تلاش برای حفظ سلامت کارگران خود مواجه هستند، افزود: با وجود تمام وعده‌ها در کمک به  واحدهای تولیدی هنوز این موضوع بلاتکلیف است و یک تصمیم مناسب اعلام نشده است.

 

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: بنده با تشریح وضعیت فعلی واحدهای تولیدی 25 پیشنهاد را در قالب یک نامه برای کمک به واحدها به رئیس جمهور اعلام کرده ام که امیدوارم نتیجه بخش باشد.

اهم موارد این نامه به شرح زیر است:

  • اجرای تمهیدات لازم برای امکان حضور پرسنل از جمله تردد، ضدعفونی کردن محیط کار، کنترل مرتب وضعیت سلامت کارکنان و بهداشت محیط، تسریع در تدوین و ابلاغ آیین نامه‌ها و استانداردهای بهداشتی
  • تهیه فهرست اقلام و تولیدکنندگان کالاهای دارویی، غذایی، بهداشتی از زنجیره تامین و توزیع آنها
  • مراقبت‌های بیمه‌ای
  • مراقبت‌های مالی و بانکی
  • مراقبت‌های مالیاتی
  • مراقبت‌های تجاری

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399