یکشنبه, 08 تیر 1399 ساعت 08:10
کد خبر: 72554

اطلاعات تکميلي

  • مدیر عامل شرکت ملی فولاد ایران تصریح کرد:

راهاندازی فولادسازی فولاد سفیددشت برای کشور و منطقه ارزش افزوده و توسعه به ارمغان خواهد آورد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

امیرحسین نادری، مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران که به همراه اعضای هیئتمدیرۀ این شرکت از کارخانۀ فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری بازدید میکرد، در گفتوگو با مدیران، پیمانکاران و مشاوران این کارخانه میزان پیشرفت پروژه و راهکارهای تسریع در بهرهبرداری هرچه زودتر واحد فولادسازی این کارخانه را مورد بررسی و تبادلنظر قرار دادند.

وی در این بازدید که در قالب سفرهای استانی و بهمنظور پیگیری تسریع روند تکمیل طرحهای هفتگانۀ فولادی انجام شد، پس از بازدید از واحدهای تصفیهخانه، پمپخانۀ مرکزی، آهنسازی و انباشت و برداشت، از اقدامات صورتگرفته بهمنظور اجرای پروژۀ انتقال پساب شهر بروجن به شرکت فولاد سفیددشت و همچنین اجرای واحد تصفیۀ اولترافیلتراسیون ابراز خرسندی کرد و روند افزایش تولید سالانۀ آهن اسفنجی از سال ۹۵ تا ۹۸ در این شرکت را مطلوب دانست.
در جریان بازدید این هیئت از طرح فولادسازی فولاد سفیددشت، محمود اربابزاده، مدیرعامل شرکت، ضمن تشریح اقدامات صورتگرفته بهمنظور راهاندازی واحدهای فولادسازی و ریختهگری، از راهاندازی این واحد تا پایان سال 1399 خبر داد.
وی ابراز امیدواری کرد با حمایتهای شرکت ملی فولاد و سهامداران ازجمله فولاد مبارکه، شاهد دستیابی به موفقیتهای روزافزون این شرکت ازجمله بهرهبرداری از واحد فولادسازی و ریختهگری مداوم در سال جهش تولید باشیم.
در بخش پایانی این بازدید، نادری ضمن قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان شرکت فولاد سفیددشت، گفت: راهاندازی واحد فولادسازی این کارخانه، ارزشافزوده زیادی برای کشور خواهد داشت و توسعۀ منطقه را به ارمغان خواهد آورد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399