سه شنبه, 10 تیر 1399 ساعت 09:30
کد خبر: 72695

اطلاعات تکميلي

  • مدیر عامل فولاد خراسان:

روابط عمومی‌ها هدایت‌گر سرمایه اجتماعی سازمان‌ها هستند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان نیشابور با حضور امام جمعه و فرماندار نیشابور به میزبانی «مجتمع فولاد خراسان» برگزار شد.

در این گردهمایی که به ابتکار فرمانداری شهرستان و همراهی روابط عمومی مجتمع فولاد یکشنبه 8تیر1399 برگزار شده بود، مدیران و نمایندگان روابط عمومی دستگاه های اجرایی، ضمن بیان دیدگاه‌های خود برخی چالش‌های بر سر راه انجام وظیفه روابط عمومی‌ها را با مدیر ارشد اجرایی شهرستان در میان گذاشتند.
در این مراسم امام جمعه نیشابور با بیان این که مهم‌ترین اصل در روابط عمومی، «اخلاق» است، افزود: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های روابط عمومی مخاطب‌شناسی‌دانست.
حجت‌الاسلام یعقوبی روابط عمومی را قلب سازمان دانست که باید برای توانمندسازی خود در راستای ‌رفع مشکلات جامعه هر چه بیشتر مجهز به علم و تخصص گردد.
وی از روابط عمومی‌های شهرستان خواست در معرفی هر چه بیشتر ارزش‌ها و توانایی‌های به گفته او «ابر شهر نیشابور» به دنیا بیش از پیش تلاش کنند.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان هم در سخنانی با بیان این که امین‌ترین مشاوران مدیران در هر دستگاه اجرایی، مسئولان روابط عمومی هستند که چهره واقعی یک سازمان را در آینه اقدامات آنان می‌توان دید، از روابط عمومی‌های شهرستان ‌خواست در انعکاس اخبار ضمن بازگویی صحیح وقایع نسبت به نقد و ارائه پیشنهادهای سازنده اقدام کند و در حوضه تعاملات و ارائه نقاط قوت شهرستان شاهد حضور بیش از پیش روابط عمومی‌ها باشیم.
علیرضا قامتی افزود: شهرستان در سال جهش تولید، خوشبختانه توسعه واقعی و همه‌جانبه را در مجموعه تولید و فولاد خراسان شاهد بودیم.
به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان، در این نشست مدیر عامل فولاد هم با بیان اینکه روابط عمومی فولاد خراسان نقش موثری در انعکاس اخبار و رویدادهای مجتمع برای تنویر افکار عمومی و روشنگری جامعه نقش آفرینی نموده است، افزود: مدیران روابط عمومی چشم، گوش و زبان یک سازمان هستند و به نوعی سرمایه اجتماعی و دارایی‌های معنوی یک سازمان را هدایت و حفاظت می‌کنند.
کسری غفوری موقعیت روابط عمومی را در هر سازمان بسیار حساس دانست و گفت: بخش عمده‌ای از موفقیت سازمان در صورتی است که روابط عمومی‌ها نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399