بازار و اصناف

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت گفت: براساس تصمیم کارگروه ستاد تنظیم بازار، از امروز کره داخلی ۱۰۰ گرمی با نرخ مصوب ۸ هزار تومان در بازار عرضه می شود.
جدیدترین قیمت انواع گوشی های سامسونگ در بازار امروز را در این گزارش مشاهده کنید.
فروشگاه‌های زنجیره‌‌ای فعال در حوزه خرده‌فروشی فضای کسب‌وکار تازه‌ای در ایران محسوب نمی‌شود، اما در سال‌های اخیر بر تنوع آنها افزوده شده است. در کنار ویژگی‌های عمومی عرضه کالا در این فروشگاه‌ها، هر یک از آنها نیز برای خود راهبردهای فروش و توسعه متمایزی تعریف کرده‌اند تا در این بازار…
به گفته سخنگوی اتاق اصناف ایران ، بوروکراسی‌های اداری بیش از پیش هر کاسبی را اذیت می‌کند سخنگو و عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران از نتایج یک نظرسنجی خبر داد؛ بیش از ۷۲درصد از اصناف کشور تسهیلات ارائه شده را متناسب با خسارات وارد شده در اثر شیوع کرونا…
دوشنبه, 17 شهریور 1399 ساعت 12:16

قیمت سویا در بازار آزاد ۱۲هزارتومان شد

نایب رییس کانون انجمن مرغداران گوشتی با اشاره به افزایش قیمت نهاده های دام و طیور گفت: در شرایط کنونی تولید مرغ برای تولیدکنندگان توجیه اقتصادی ندارد و حتی به نوعی ضرر است.
جدیدترین قیمت انواع گوشی های سامسونگ در بازار امروز را در این گزارش مشاهده کنید.
سه شنبه, 28 مرداد 1399 ساعت 15:02

قیمت انواع خرما در بازار امروز (جدول)

آخرین قیمت انواع خرما در بازار امروز را در این گزارش مشاهده کنید.
دوشنبه, 27 مرداد 1399 ساعت 15:44

قیمت روز لوازم خانگی در ۲۷ مرداد (جدول)

در این گزارش نرخ انواع لوازم خانگی ارزان قیمت را گردآوری کرده ایم.
سرپرست دفتر تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: هیچگونه مجوزی برای افزایش قیمت نان صادر نشده است و قیمت نان همان قیمت مصوب سال گذشته است.
دوشنبه, 27 مرداد 1399 ساعت 12:26

آخرین قیمت کولر در بازار امروز (جدول)

آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت روز انواع کولر در روزهای پایانی مرداد ماه سال جاری است.
سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت تاکید کرد که کارگروه ملی ستاد تنظیم بازار هنوز تشکیل جلسه نمی‌دهد؛ چرا که در انتظار دریافت مصوبه است تا با وضع عوارض صادراتی نسبت به پیشگیری از خام‌فروشی اقدام کند.
دوشنبه, 20 مرداد 1399 ساعت 14:25

اعلام  دلایل گرانی قیمت میلگرد

رئیس انجمن نوردکاران فولادی ایران با تشریح دلایل گرانی قیمت میلگرد گفت: فولادسازان سعی می‌کنند محصولات را در بورس کالا با تخلف بین ۲۰ تا ۲۵ درصد از تولیداتشان را به فروش برسانند و مابقی را در بازار آزاد به نوردکاران بفروشند.
سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت عنوان کرد که در صورت تفویض اختیارات لازم به ستاد تنظیم بازار، ممنوعیت لازم برای ممانعت از صادرات محصولات خام اعمال خواهد شد.
رئیس اتاق اصناف ایران در پی برگزاری جلسات مدیران این اتاق با مدیران سازمان امور مالیاتی خبر از تعیین معافیت‌های جدید مالیاتی برای اصناف داد.
ستاد تنظیم بازار اعلام کرد: کالاهای اساسی با ارز ۴۲۰۰ تومانی اعم از جو، ذرت، برنج، روغن، دانه‌های روغنی و شکر از کالاهایی هستند که در اولویت‌های بازرسی و نظارت این هفته قرار دارند.
جدیدترین قیمت انواع لاستیک های ایرانی در بازار را در این گزارش مشاهده کنید.
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: با اعلام تامین ارز دولتی برای کالاهای اساسی و وجود 4 میلیون تن کالا در بنادر و گمرکات کشور،مردم اطمینان داشته باشند کمبودی در زمینه تامین کالاهای اساسی وجود ندارد.
رئیس سابق کمیته برند ایران درباره تبعات خروج برندها از اقتصاد هر کشوری می‌گوید خروج هر برندی از اقتصاد یک کشور می‌تواند خساراتی را داشته باشد و به نفع هیچ کشوری نیست.
رئیس اتاق اصناف تهران اعلام کرد: در مجموع ۸۰ درصد اصناف کشور از بیماری کرونا متضرر شده‌اند اما دولت کمک قابل توجهی برای اصناف آسیب دیده ارائه نکرد، بطوریکه در کل کشور تنها ۱۲ درصد از آنها موفق به دریافت تسهیلات شدند.
یکشنبه, 29 تیر 1399 ساعت 11:57

امکان تعطیلی اصناف بیشتر وجود دارد

رییس اتاق اصناف تهران اظهار داشت: در مجموع ۸۰ درصد اصناف کشور از بیماری کرونا متضرر شده‌اند اما دولت کمک قابل توجهی برای اصناف آسیب دیده ارائه نکرد، بطوریکه در کل کشور تنها ۱۲ درصد از آنها موفق به دریافت تسهیلات شدند.
نایب‌رئیس اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با اشاره به رونق قاچاق ماسک از ایران، اعلام کرد: باید تا جایی که امکان دارد فروش کارخانه ها به این افراد واسطه متوقف شود و ماسک را به طور مستقیم به دست مصرف کننده برسانیم.
معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: چهار هزار واحد صنفی متخلف از پروتکل های بهداشتی کرونا هفته گذشته در سراسر کشور تعطیل شدند.
رییس مرکز اصناف و بازرگانان گفت: برای حفظ سلامتی مردم ، ناگزیر به تشدید و گسترش نظارت همگانی و تخصصی بر دستورالعمل های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی هستیم.
نماینده سرپرست وزارت صمت در اصناف کشور و عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران اعلام کرد نباید توقعات را بیشتر از توان دولت در نظر گرفت و توان دولت کاملا مشخص است و با این شرایط تحریم و پایین آمدن خرید نفت، قطعا دولت نیز توانایی زیادی ندارد.
رئیس اتاق اصناف تهران در دیدار با محمود واعظی، رئیس دفتر ریاست جمهوری، به تشریح مسائل متعدد حوزه اصناف از جمله وضعیت موجود بازار، بحث افزایش قیمت‌‌ها و سایر موارد مرتبط پرداخت و تاکید کرد: در این شرایط خاصی که برای اصناف پیش آمده نتیجه‌ای از قول‌های داده شده به…
سه شنبه, 10 تیر 1399 ساعت 11:37

گلایه رئیس اتاق اصناف تهران از دولت

رئیس اتاق اصناف تهران در دیدار با محمود واعظی، رئیس دفتر ریاست جمهوری، به تشریح مسائل متعدد حوزه اصناف از جمله وضعیت موجود بازار، بحث افزایش قیمت‌‌ها و سایر موارد مرتبط پرداخت و تاکید کرد: در این شرایط خاصی که برای اصناف پیش آمده نتیجه‌ای از قول‌های داده شده به…
در پایان معاملات بورس تهران (شنبه ۷ تیر) شاخص کل که به دلیل قطعی سامانه معاملات، با یک ساعت تأخیر (ساعت ۱۰) آغاز شد و با نیم ساعت بیشتر از مدت زمان روزهای عادی (ساعت ۱۳) پایان یافت، با رشد مثبت ۴۶ هزار و ۸۲۲ واحد، به ۱ میلیون و…
معاون اقتصادی رئیس جمهوری با تبریک روز ملی اصناف به جامعه بزرگ صنفی کشور گفت: فرصت خوبی است که به مناسبت روز ملی اصناف به این قشر بزرگ و کارآمد و جامعه بزرگ و شریف و تلاشگر خداقوت عرض کنیم.
رامین گیلانشاهی، مدیر تعاون روستایی استان گیلان، در در واکنش به گزارش متشرشده در صفحه یک روزنامه مورخ 29 اردبیهشت 99 با عنوان «مازاد میوه نوروزی در این روزهای گرانی کجا می رود» و زیر عنوان: «ماجرای تامین میوه شب عید و حواشی بعدی آن در استان گیلان نمونه‌ای است…
رئیس اتاق اصناف تهران با ابراز تاسف از محقق نشدن وعده پرداخت بیمه بیکاری به اصناف به دلیل شیوع ویروس کرونا اعلام کرد اکثر اصناف در پی شیوع کرونا با بدهی‌های سنگینی مواجه شده اند که قرار بود چند ماه بیمه بیکاری به آن‌ها پرداخت شود؛ اما علی رغم اعلام…
صفحه 1 از 16

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399