کد خبر: ۰۶۱۰۰۰62796
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابازارها و خدمات مالیبانک و بیمهروزنامه

اعلام جزئیات نحوه دریافت مجوز فروش بیمه‌نامه «جان دانا»

به گفته مدیر آموزش، پژوهش و توسعه بیمه دانا، کسانی که در سمینارهای آموزشی طرح جان دانا شرکت می‌کنند، می‌توانند مجوز فروش این محصول را به صورت موقت دریافت کنند.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه دانا، مهدی احراری مدیر آموزش، پژوهش و توسعه این شرکت در گفتگویی، با تشریح نحوه اعطای مجوز صدور فروش بیمه‌نامهجان دانا اظهار کرد: شرط لازم برای اخذ مجوز ادامه صدور بیمه‌نامه جان دانا، علاوه بر گذراندن دوره‌های حضوری، آنلاین و آفلاین، قبولی در آزمون‌های مربوط به محصول جان دانا است.

او ادامه داد: در واقع اولین بار است که یک محصول در صنعت بیمه براساس استانداردها و شاخص‌های آموزشی، مجوز فروش و صدور دریافت می‌کند، نه اینکه صرفاً بواسطه دارا بودن کد نمایندگی و یا کارگزاری بیمه، اجازه فروش داشته باشند.

به بیان دیگر زمانی، نمایندگان و کارگزاران، اجازه فروش و صدور بیمه نامه جان دانا را دارند که دوره آموزش ویژه این محصول را گذرانده و نمره قبولی درآزمون خاص این محصول را اخذ کرده باشند.

مدیر آموزش، پژوهش و توسعه همچنین اعلام کرد: این مدیریت برنامه جامعی برای آموزش فروش محصول جان دانا دارد که به‌صورت مرحله‌ای در اختیار نمایندگان و شبکه فروش قرار خواهد گرفت.

او افزود: در این راستا محتواهای آموزشی تولیدشده از طریق نرم‌افزار جام در اختیار شبکه فروش قرار خواهد گرفت و بر اساس آن آزمون‌های خاصی دوره‌ای نیز طراحی شده که انشاءاله از دی جاری برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا