کد خبر: ۰۵۱۰۰۰62566
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

امضای تفاهم‌نامه بانک گردشگری و فدراسیون ورزش‌های همگانی

مراسم رونمایی از کارت هواداری ورزش‌های همگانی با حضور حسین رحمتی، قائم‌مقام بانک گردشگری و افشین ملایی، رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی برگزار شد و طی آن تفاهم‌نامه همکاری طرفین به امضا رسید.

به گزارش روابط‌عمومی بانک گردشگری، قائم‌مقام بانک گردشگری در مراسم رونمایی از کارت هواداری ورزش‌های همگانی گفت: ورزش همگانی در کشور به سطحی از ارتقا و بالندگی رسیده که با زندگی مردم آمیخته شده و حرکت رو به جلوی خود را ادامه خواهد داد.

حسین رحمتی، با بیان اینکه ورزش همگانی در سال‌های اخیر در بخش تکنولوژی و علمی متحول شده است، افزود: امروز ورزش همگانی یک پیاده‌روی ساده نیست و به سمت ورزش‌های گروهی سوق پیدا کرده و لذا همه باید به این موضوع مهم توجه کنند.

او ادامه داد: بانک گردشگری اثرگذاری خود در حوزه ورزش را در رشته‌های والیبال و فوتبال(تیم پرسپولیس) نشان داده و کمک‌ها و حمایت‌های لازم را داشته است. اکنون نیز در نظر داریم از ظرفیت‌های بانک در کمک به تامین سلامت مردم استفاده کنیم.

قائم‌مقام بانک گردشگری گفت: به دنبال تعامل و همکاری دو طرفه هستیم تا بتوانیم از ظرفیت ورزش همگانی کشور ۲۰میلیون عضو جذب کنیم و اوضاع را برای بهتر شدن ورزش همگانی در بین مردم فراهم کنیم.

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی نیز در این مراسم با بیان اهمیت توسعه ورزش همگانی در کشور از همکاری و حمایت بانک گردشگری قدردانی کرد و گفت: تمام اقداماتی که از سوی فدراسیون ورزش‌های همگانی و بانک گردشگری صورت خواهد گرفت، در جهت ساختن آینده‌ای روشن برای مردم ایران است که بتوانیم با همکاری یکدیگر به سمت توسعه پایدار ورزش همگانی در کشور حرکت کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا