کد خبر: 24100065135
اخبار شرکت هابازارها و خدمات مالیبانک و بیمهروزنامه

امکان احراز هویت اینترنتی مشتریان بانک مسکن فراهم شد

مدیرعامل بانک مسکن گفت که بر اساس دو ابزاری که از سوی شرکت ناواکو رونمایی شد، امکان احراز هویت اینترنتی مشتریان بانک مسکن و افتتاح حساب به‌صورت آنلاین فراهم شد.

به گزارش هیبنا، روز سه‌شنبه ۲۱ دی، محصولات جدید شرکت فناوری اطلاعات ناواکو با حضور محمود شایان، مدیرعامل بانک مسکن در نمایشگاه تراکنش ایران رونمایی شد.

محمود شایان در حاشیه این مراسم گفت: در وهله اول باید به این نکته اشاره کنم که امروز هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران درباره محصولات نوآوری و استارتاپی برگزار شد و تاکنون استقبال بی‌نظیری از این نمایشگاه به‌عمل آمده است.

او بیان کرد: شرکت ناواکو یکی از شرکت‌های برند و مطرح در بخش سیستم مالی کشور است و امروز ۲ابزار جدید تحت عنوان «ناپ» و «ٱبانک» از این شرکت رونمایی شد.

مدیرعامل بانک مسکن تصریح کرد: بر اساس این دو ابزاری که رونمایی شد، می‌توان خدمات مضاعفی را به مشتریان به‌صورت اینترنتی ارائه داد و نیازی به مراجعه حضوری آنان به شعب بانک مسکن نیست.

شایان تاکید کرد: یکی از اقدامات ویژه و بسیار خوبی که از طریق این دو ابزار جدید انجام می‌شود، بحث احراز هویت است و از این به بعد امکان احراز هویت مشتریان بانک مسکن به‌صورت اینترنتی وجود دارد. همچنین این امکان برای مشتریان بانک مسکن به‌وجود می‌آید که بدون مراجعه به شعب بانک هم اقدام به افتتاح حساب کنند و هم از خدمات بانکی بهره‌مند شوند.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا