امکان دریافت نسخه قرارداد تسهیلات مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر

  کد خبر: ۱۰۱۰۰۰63164
  لینک کوتاه:

مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر می‌توانند نسخه الکترونیکی و فیزیکی قرارداد تسهیلات خود را دریافت کنند.

به گزارش روابط‌عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر، این بانک مطابق با برنامه‌ها و اولویت‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی، نسخه الکترونیکی و فیزیکی قرارداد تسهیلات مشتریان را ارائه می‌دهد.

بانک قرض‌الحسنه مهر در همین راستا یک سامانه پیامکی راه‌اندازی کرده که پیامک مفاد قرارداد و جدول اقساط تسهیلات به مشتریان را ارسال می‌کند. به این صورت که یک روز پس از واریز تسهیلات، پیامکی برای وام‌گیرنده و ضامن یا ضامنین او فرستاده می‌شود.


در پیامک ارسالی به وام‌گیرنده، لینک مربوط به مفاد قرارداد و جدول اقساط و در پیامک ارسالی برای ضامن یا ضامنین، لینک مربوط به مفاد قرارداد وجود دارد.

لینک یاد شده به مدت یک ماه فعال است و مشتریان از طریق لینک ارسالی می‌توانند به مشاهده و ذخیره فایل مفاد قرارداد و جدول اقساط اقدام کنند.

هرچند این امکان نیز برای مشتریان فراهم شده تا با مراجعه به شعبه، نسخه فیزیکی قرارداد را دریافت کنند، اما با عنایت به پایان نیافتن همه‌گیری کووید۱۹ پیشنهاد می‌شود هموطنان گرامی برای حفظ سلامتی خود، از خدمات بانکداری الکترونیکی بانک قرض‌الحسنه مهر استفاده کنند.

بانک قرض‌الحسنه مهر یک سامانه پیامکی دیگر نیز راه‌اندازی کرده که از طریق آن پیامک وصول اقساط برای وام‌گیرنده فرستاده می‌شود.

بر این اساس بعد از پرداخت اقساط از سوی مشتری، پیامکی برای او فرستاده می‌شود که مبلغ واریزی، مانده مبلغ تسهیلات، تاریخ، تعداد اقساط پرداختی و باقی‌مانده، تعداد اقساط معوقه و مبلغ آن در آن ذکر شده است.

اخبار روز
خروج از نسخه موبایل