کد خبر: ۱۱۰۷۰۰48650
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

امکان پرداخت‌های خودکار با «بانک‌‌پرداخت» ملت

خدمت بانک‌پرداخت ملت، امکان پرداخت‌های خودکار و مکانیزه را برای مشتریان فراهم کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک ملت، با هدف مکانیزه‌کردن پرداخت‌های متوالی یا متناوب برای جلوگیری از فراموش‌شدن پرداخت‌های مورد نیاز و تسهیل فرآیند پرداخت بدون نیاز به صرف وقت ازسوی مشتریان بانک، طرح بانک پرداخت ملت راه‌اندازی شده است.

از مشخصات و مزایای این طرح می‌توان به امکان سپردن عملیات پرداخت‌های متوالی یا متناوب نظیر خرید شارژ، پرداخت قبض، پرداخت اقساط مربوط به خرید کالا و خدمات با یک‌بار ثبت‌نام در این طرح و ارائه مجوز پرداخت بابت مورد مشخصی نظیر شارژ یا قبض و انجام پرداخت‌های بعدی مربوط به موضوع مشخص‌شده بدون نیاز به صرف وقت و جلوگیری از امکان فراموشی پرداخت، به بانک یا شرکت و سازمان ارائه‌دهنده خدمات اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، امکانات فعلی این طرح شامل شارژ خودکار خطوط اعتباری ایرانسل، پرداخت خودکار قبوض خطوط دائمی همراه اول، شارژ خودکار خطوط اعتباری همراه اول است و در آینده نزدیک نیز امکان پرداخت خودکار سایر قبوض، امکان شارژ خودکار سایر اپراتورهای تلفن همراه و پرداخت خودکار بهای سایر خدمات به جز قبض و شارژ فراهم خواهد شد.

مشتریان بانک ملت می‌توانند برای آشنایی بیشتر با این محصول و راه‌های ثبت‌نام و استفاده از این خدمت و دریافت راهنمای کاربری به آدرسhttps://bankmellat.ir/bank_payment.aspx مراجعه کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا