کد خبر: 04020023381
اخبار شرکت ها

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران اعلام کرد: «سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» به صورت حضوری-مجازی برگزار می شود

انجمن تولیدکنندگان فولاد با انتشار پوستر «سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» اعلام کرد این رویداد ویژه در صورت کسب مجوزهای لازم از ستاد ملی مقابله با کرونا طی سه روز از ۴ تا ۶ خردادماه سال جاری به صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

انجمن فولاد از کلیه تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان زنجیره آهن و فولاد کشور دعوت کرده در این رویداد ملی، علاوه بر ارائه فرصت های ساخت داخل برای شرکت های دانش بنیان و تامین کنندگان داخلی، از دستاوردهای خود در حوزه بومی‌سازی، توسعه تکنولوژی و ساخت داخل رونمایی کنند.

سومین دوره از جشنواره ملی فولاد ایران با مشارکت گسترده نهادهای دولتی و خصوصی، تشکل ها و شرکت های فولادی و معدنی و تامین کنندگان مطرح داخلی برگزار می شود و در آن سازوکارهای حمایت از تامین پایدار و کیفی داخلی مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد. علاوه بر این میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در زنجیره آهن و فولاد هم با انعقاد تفاهم نامه ها و قراردادهایی بین تولیدکنندگان و تامین کنندگان این زنجیره همچون دو دوره قبلی در این جشنواره با حضور مقامات دولتی و حاکمیتی برگزار می شود.

 «سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» شامل کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی و برنامه های متنوع دیگری است که طی روزهای آینده به اطلاع خواهد رسید.

به گفته خلیفه سلطانی، دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در دوره قبل جشنواره ملی فولاد شاهد بیش از ۹۵ میلیون یورو صرفه جویی ارزی در قالب ۵۹ قرارداد و ۳۵ پیش قرارداد بودیم و امسال نیز با تقویت میز تخصصی تعمیق ساخت داخل با همکاری وزارت صمت و ایمیدرو به دنبال رفع موانع تولید و تأمین پایدار در صنعت آهن و فولاد از مسیر کاهش ارزبری و توسعه تکنولوژی خواهیم بود.

متن کامل اطلاعیه انجمن فولاد و اطلاعات تماس با دبیرخانه «سومین جشنواره ملی فولاد و نمایشگاه ملی فولاد ایران» به شرح زیر است:

پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص برگزاری «سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» و به دنبال استقبال و درخواست تولیدکنندگان و تامین کنندگان زنجیره آهن و فولاد، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در صدد است با کسب مجوز از ستاد ملی مقابله با کرونا، این رویداد متمایز ملی را  با رویکرد بومی سازی، توسعه تکنولوژی و افزایش توان تأمین پایدار داخلی و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایمیدرو و تشکل های صنعتی و معدنی کشور و با مشارکت تولیدکنندگان بزرگ زنجیره آهن و فولاد، تامین کنندگان داخلی و شرکت های دانش بنیان، به مدت ۳ روز از  سه شنبه ۴ خردادماه تا پنج شنبه ۶ خردادماه سال ۱۴۰۰ در هتل المپیک تهران برگزار نماید.

بر این اساس و به دلیل شرایط خاص کشور در اپیدمی کرونا و ضمن آرزوی سلامتی برای همه همکاران عزیزمان در زنجیره آهن و فولاد، این دوره از «جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و به صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) برگزار می گردد.

لذا از کلیه تولیدکنندگان و تامین کنندگان پرتلاش زنجیره بزرگ آهن و فولاد کشور دعوت بعمل می آید با ارسال گزارشی از دستاوردهای ارزشمند خود در حوزه بومی سازی و ساخت داخل به دبیرخانه جشنواره، ضمن حضور در فرآیند ارزیابی تامین کنندگان برتر صنعت فولاد کشور در سال ۱۳۹۹، این انجمن را در افزایش غنای محتوایی و کاربردی جشنواره و نمایشگاه یاری نمایند.

ضمنا علاقه مندان به حضور در «سومین جشنواره ملی فولاد ایران» لازم است در سایت events.steeliran.org ثبت نام نمایند.

دبیرخانه «سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» از طریق راه های ارتباطی زیر آماده پاسخگویی به مخاطبان است.

تلفن دبیرخانه: ۴-۸۸۵۵۱۷۰۱-۰۲۱

فکس: ۸۸۵۵۱۷۰۵- ۰۲۱

ایمیل: events@steeliran.org

فضای مجازی: ۰۹۰۲۷۸۲۱۹۱۱

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا