کد خبر: 030801105929
اخبار شرکت هابانک و بیمه

بازدید مدیرعامل بیمه سرمد از شعبه استان البرز/ رشنوادی: به وضعیت ثبات و سودآوری رسیده‌ایم

یعقوب رشنوادی در بازدید از شعبه بیمه سرمد در استان البرز، گفت: ما در سال گذشته چالش‌هایی داشتیم که به خوبی از آن عبور کردیم و امروز به وضعیت ثبات رسیده‌ایم و با سرعت در مسیر سودآوری قرار گرفته‌ایم که صورت‌های مالی ۶ ماهه شرکت به خوبی این وضعیت را نشان می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، یعقوب رشنوادی به مناسبت نهمین سالروز تاسیس این شرکت، از شعبه استان البرز بازدید کرد و با مدیران و کارشناسان این شعبه دیدار و گفت‌وگو کرد.

رشنوادی در این دیدار، ضمن تبریک سالروز تاسیس بیمه سرمد به همه همکاران گفت: برای تک تک کارکنان پرتلاش شرکت، آرزوی سلامتی و سربلندی دارم و امیدوارم که خانواده بزرگ بیمه سرمد با تلاش شما بتواند به جایگاه اصلی‌اش در صنعت بیمه دست یابد.

مدیرعامل بیمه سرمد با اشاره به اینکه سهامدار اصلی بیمه سرمد، بانک صادرات ایران و زیرمجموعه‌های آن است، گفت: سهامداری بانک صادرات ایران، برای سرمد ظرفیت بزرگی ایجاد کرده است و ما باید به نسبت این ظرفیت، رشد کنیم و در شان این مجموعه بزرگ اقتصادی کشور باشیم.

وی افزود: باید به ظرفیت و جایگاه خود واقف باشیم و تمام تلاش خود را به کار ببندیم و با عبور از چالش‌های گذشته، با انرژی مضاعف و امید دوچندان به اهداف خود دست پیدا کنیم و این اتفاق، به‌زودی رقم خواهد خورد.

رشنوادی همچنین به عملکرد شعبه استان البرز اشاره کرد و گفت: شعبه استان البرز عملکرد خوبی دارد اما انتظار این است که این شعبه نیز متناسب با موفقیت‌های سرمد، رشد کند و از ظرفیت‌های سهامداران و مشتریان حقوقی بزرگ شرکت، حداکثر استفاده را ببرد.

مدیرعامل بیمه سرمد خاطرنشان کرد: ما در سال گذشته چالش‌هایی داشتیم که به خوبی از آن عبور کردیم و امروز به وضعیت ثبات رسیده‌ایم و در مسیر سودآوری قرار گرفته‌ایم که صورت‌های مالی شرکت به خوبی این امر را نشان می‌دهد. دو سال آینده، دوران تثبیت شرکت در مسیر سودآوری است و همه سهامداران در کنار مدیران و کارکنان به خوبی همراه هم هستند تا سرمد به جایگاه واقعی خود در صنعت بیمه دست یابد و در اقتصاد کشور بدرخشد.

وی افزود: سرمد امروز در مسیر خوبی است، اما تلاش ما کافی نیست و باید تلاش مضاعفی به کار ببندیم که تا به جایگاه مناسبی که مدنظرمان هست، دست یابیم.

رشنوادی بر نقش مهم کارکنان بیمه سرمد در موفقیت‌های ۶ ماه اخیر شرکت نیز تاکید کرد و گفت: باید نگاه مثبتی به فعالیت‌هایتان در شرکت داشته باشید، چرا که تک تک شما در موفقیت شرکت تاثیرگذار و پیشران سرمد هستید.

مدیرعامل بیمه سرمد نویدی هم به کارکان بیمه سرمد داد و گفت: صندوق تامین آتیه سرمد برنامه جدیدی در پیش گرفته و متفاوت از گذشته عمل خواهد کرد تا پشتوانه‌ای برای تمامی کارکنان بیمه سرمد باشد و ما باید بتوانیم در کنار رشد شرکت و هم‌راستا با منافع اقتصادی شرکت، به منافع اقتصادی همکاران هم توجه ویژه‌ای داشته باشیم و آنها را رشد دهیم.

رشنوادی در این جلسه همچنین محمدرضا هدایتی را به عنوان سرپرست شعبه استان البرز معرفی کرد و از زحمات میلاد حاجیان در دوران مدیریت این شعبه تقدیر و تشکر کرد.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا