کد خبر: 01090056969
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمه

بازگشایی موزه بانک سپه

با رفع محدودیت‌های کرونایی در تهران درهای موزه بانک سپه، نخستین موزه شبکه بانکی کشور به روی علاقه‌مندان به فرهنگ و تمدن ایران گشوده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، موزه بانک سپه که به علت محدودیت‌های کرونایی کشور مدتی امکان بازدید نداشت با رفع محدودیت‌های کرونایی مجدداً بازگشایی و میزبان علاقه‌مندان به تاریخ و فرهنگ و تمدن ایران است.

بر اساس این گزارش؛ مجموعه آثار فاخر موزه در قالب سه گالری سکه، تابلوهای نقاشی و بانک سپه به روایت تاریخ به معرفی ردیف کاملی از مسکوکات تاریخی از نخستین سکه‌های ضرب‌شده در جزایر یونانی‌نشین آسیای صغیر تا سکه‌های معاصر ایران، تابلوهای نقاشی هنرمندان نوگرای ایران معاصر و تصاویر و اسناد و ابزار بانکداری و تاریخ بانک سپه به عنوان نخستین بانک ایرانی می‌پردازد.

این گزارش می‌افزاید؛ علاقه‌مندان به بازدید از موزه ارزشمند بانک سپه می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از شنبه تا چهارشنبه به استثنای ایام تعطیل از ساعت ۹:۰۰صبح الی ۱۳:۳۰و پنجشنبه‌ها از ساعت ۹:۰۰الی ۱۲:۰۰به صورت رایگان به میدان امام خمینی(ره) ساختمان مرکزی بانک سپه در خیابان امام خمینی (ره) موزه بانک سپه مراجعه و برای هماهنگی به منظور بازدیدهای گروهی با شماره تلفن‌های ۶۶۷۴۸۰۶۰و ۳۵۹۱۲۴۶۲تماس بگیرند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا