کد خبر: ۲۴۱۰۰۰65140
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

با حکم وزیر اقتصاد حسن شریفی مدیرعامل بیمه ایران شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احکام جداگانه‌ای حسن شریفی را به سمت مدیرعامل بیمه ایران و داریوش محمدی و سیدمحمدناصر مبرقعی را به سمت اعضای هیئت مدیره این شرکت منصوب کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه ایران، سیداحسان خاندوزی، در حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت سهامی بیمه ایران بر اولویت‌های استقرار کامل سیستم جامع بیمه‌گری، اتخاذ سازوکار مناسب برای وصول مطالبات، بهینه‌سازی پرتفوی سرمایه‌گذاری‌های شرکت به‌منظور افزایش بازدهی سرمایه‌گذاری‌ها و استفاده هر چه بهتر از ذخایر شرکت و مولدسازی دارایی‌ها ‌و پیاده‌سازی بیمه‌گری دیجیتال در راستای توسعه اقتصاد هوشمند تأکید کرده است.

بر اساس این گزارش، ساماندهی شعب و نمایندگی‌ها و دفاتر خارج از کشور، تدوین و پیگیری برنامه خروج از زیان‌دهی شرکت، افزایش تنوع خدمات بیمه‌ای در راستای ارائه خدمات بهینه، آسان و سریع به آحاد جامعه و متناسب کردن ترکیب پرتفوی و پیاده‌سازی سیستم مدیریت ریسک و استفاده از منابع بیمه به سمت تأمین مالی اقتصاد و بازار سرمایه از دیگر اولویت‌های برنامه مورد تأکید وزیر اقتصاد در دوره جدید مدیریت شرکت سهامی بیمه ایران است.

بر اساس این گزارش خاندوزی همچنین از زحمات سیدمجید بختیاری مدیرعامل سابق و سیدرسول تاجدار رئیس هیات مدیره سابق این شرکت قدردانی و با درخواست بازنشستگی ایشان نیز موافقت کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا