کد خبر: ۱۳۰۲۰۰24940
لینک کوتاه:
بازارها و خدمات مالی

تب تند ارز‌های دیجیتال در جهان/ بیت کوین آرام گرفت +جدول قیمت ها

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتال امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت ویزا کارت که یکی از دو شرکت بزرگ پرداخت‌های بین المللی در جهان محسوب می‌شود اعلام کرده که ۳۵ ارز دیجیتالی در مسیر پذیرش توسط ویزا برای استفاده به عنوان ابزار پرداخت و دریافت در نظر گرفته است.

مدیرعامل این شرکت از بیت کوین و ارز‌های دیجیتالی توسعه یافته شده توسط بانک‌های مرکزی به عنوان طلا‌های دیجیتالی نام برده که یک پتانسیل بسیار بزرگ در آینده دارند.

رویای کسب سود‌های هنگفت و نوسانات وسوسه انگیز ارز‌های دیجیتالی باعث شده است تا شمار ورود سرمایه‌های جدید به این بازار‌ها با شیبی تند رو به افزایش باشد.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۸ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۵.۹۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۵۸.۲۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۵.۱۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۶.۶۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۱۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در ۱۳ اردیبهشت را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۵۷,۹۷۳ ۱,۳۱۸,۱۳۹,۴۶۱
اتریوم ۳,۰۹۶ ۷۰,۳۹۸,۱۰۱
بایننس کوین ۶۲۹ ۱۴,۳۲۳,۰۰۳
ریپل ۱.۶۰ ۳۶,۵۷۶
تتر ۰.۹۹ ۲۲,۷۳۶
دوج کوین ۰.۳۸ ۸,۶۷۲
کاردانو ۱.۳۴ ۳۰,۴۹۹
پولکادات ۳۷.۸۴ ۸۶۰,۴۰۵

گفتنی است؛ نرخ ارز‌های دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا