کد خبر: ۲۰۱۰۰۰64840
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

حدود ۱۳ هزار صندوق امانات بانک گردشگری در خدمت حفظ دارایی‌های مردم

صندوق‌های امانات بانک گردشگری با هدف حفظ اسناد و دارایی‌های ارزشمند مشتریان از سال‌های گذشته در شعب منتخب بانک دایر شده و در خدمت مردم قرار گرفته است.

به گزارش روابط‌عمومی بانک گردشگری، در مجموع تعداد صندوق‌های امانات این بانک شامل بیش از ۱۰هزار و ۵۰۰صندوق کوچک، بیش از یک هزار و ۲۰۰صندوق متوسط و بیش از یک هزار و ۲۰۰صندوق بزرگ را شامل می‌شود.

تا سال گذشته ۴شعبه در تهران و شهرستان‌ها دارای صندوق‌های امانات فعال بود اما از سال جاری تعداد شعب فعال دارای صندوق‌های امانات بیشتر شده و بتدریج رو به افزایش است.

در سال جاری، صندوق‌های فعال سه شعبه بانک گردشگری در تهران به مجموع صندوق‌های فعال افزوده شد و اکنون ۷شعبه صندوق‌های امانات خود را به مشتریان و متقاضیان اجاره می‌دهند.

این گزارش حاکیست: قرار است تا پایان سال جاری نیز چهار شعبه دیگر بانک گردشگری در تهران نیز بتدریج فعال شوند تا مجموع شعب صندوق امانات فعال شعب بانک به ۱۱شعبه در کشور برسد.

اکنون در تهران شعب سیدجمال‌الدین، گلوبندک، امام حسین(ع)، سه راه عمار و مهستان و شعب مرکزی در کرمان و اصفهان دارای صندوق امانات فعال و در خدمت مردم و مشتریان بانک گردشگری هستند.

صندوق‌های امانات بانک گردشگری در اوضاع امروز بهترین راه برای حفظ اسناد ارزشمند و سرمایه‌های مردم است.

شرایط استفاده از صندوق امانات بانک گردشگری برای همه افراد یکسان و مدت اجاره این صندوق‌ها یک ساله است و تمدید آن منوط به موافقت بانک خواهد بود. زمان استفاده از صندوق امانات بانک نیز فقط در ساعات اداری میسر است.

بانک گردشگری ۱۰۰ شعبه در سراسر کشور دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا