کد خبر: ۰۹۰۸۰۰52210
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

دبیرکل سندیکای بیمه‌گران: نگاه فرهنگ‌سازی بیمه‌ای باید فراصنعتی باشد

به گفته دبیرکل سندیکای بیمه‌گران، چند حرکت تبلیغی و ترویجی برای همگانی‌سازی فرهنگ بیمه‌ای کافی نیست و باید این کار بزرگ با همکاری تمامی نهاد‌های فرهنگی اعم از صدا و سیما، وزارت ارشاد و دستگاه‌های مرتبط با این پروژه عظیم فرهنگی دنبال شود.

به گزارش روابط‌عمومی سندیکای بیمه‌گران، سیدمحمد کریمی که در نشست شورای هماهنگی استان آذربایجان غربی بیمه سخن می‌گفت با اعلام این مطلب افزود: رشد بیمه‌های زندگی در استان آذربایجان غربی از فرهنگ والای مردم این منطقه حکایت دارد و سودمندترین شیوه رشد صنعت بیمه، توسعه بیمه‌نامه‌های زندگی است.

دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران از صندوق تامین خسارت‌های بدنی به عنوان مکمل زنجیره ارزش صنعت بیمه یاد کرد و اظهار کرد: دستاورد‌های این صندوق باید از طریق تریبون‌های رسمی نظیر نمازجمعه و نهاد‌های عمومی دیگر به گوش مردم برسد تا بیش از پیش با خدمات و ظرفیت‌های صنعت بیمه آشنا شوند.

او توان بخش خصوصی را برای ورود گسترده‌تر به حوزه صنعت بیمه، با اهمیت توصیف کرد و گفت: شورای هماهنگی بیمه استان‌ها با تکیه بر قابلیت دو بخش دولتی و خصوصی باید در عین رقابت با تکیه بر دانش علمی و هم‌افزایی به پیشبرد اهداف بیمه‌ای کمک کنند.

او در پایان بر تحکیم ارتباط مسئولان ارشد استانی و فعالان بیمه‌ای و نمایندگان شبکه فروش تاکید کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا