کد خبر: 050203157228
اخبار شرکت هااقتصادتولید و بازرگانیصنعت و معدن

دیدار رهبر انقلاب با تلاشگران فولاد اکسین

مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان به همراه جمعی از مدیران ، کارگران و جهادگران شرکت فولاد اکسین خوزستان به حضور مقام معظم رهبری رسیدند.

مقام معظم رهبری خطاب تلاشگران جهادگر فرمودند : حال کارگران خوب شود حال کشور نیز خوب میشود.

در این دیدار که به مناسبت روز جهانی کارگر انجام شد، اکسین ها تاکید کردند که با تلاش برای روحیه مقاوم و مضاعف در راستای تحقق شعار سال تاکید کردند تا با روحیه مقاوم و مضاعف در تحقق شعار سال تلاش خواهند کرد

سجاد خراسانی سرپرست روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت هفته جهانی کار و کارگر،توفیق بزرگی نصیب تعداد ۷۵ پرسنل تلاشگر مجموعه فولاد اکسین خوزستان شد که به نیابت از همه کارگران این شرکت در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور داشته باشند.

وی افزود: رهبر انقلاب اسلامی در سالهای اخیر تاکید ویژه ای بر موضوع جهش تولید و توجه به کارگران داشته اند و از کارگران عرصه تولید به عنوان جهادگران خط مقدم جنگ اقتصادی یاد کرده اند.

سرپرست روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان بیان داشت:مقام معظم رهبری همواره از تولید داخل حمایت کرده اند و حضور تعدادی از کارگران مجموعه فولاد اکسین در دیدار با ایشان،یقیناً روحیه تلاشگرانه آنها را برای پیشبرد هرچه بهتر منویات رهبری در تحقق شعار سال چند برابر می کند.

خراسانی خاطرنشان کرد:عملکرد موفق فولاد اکسین خوزستان در سال گذشته و روزهای ابتدایی سال جاری که منجر به ثبت رکوردهای خوبی در حوزه تولید و صادرات شده بود،باعث شد تعدادی از کارگران و متخصصان این شرکت به دیدار با رهبر انقلاب دعوت شوند که نشان از برجسته بودن موفقیت های اکسین در حوزه فولاد بوده است.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا