کد خبر: 14080053084
لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمه

راه‌اندازی سامانه صورتحساب پذیرندگان شاپرکی در سایت بانک شهر

معاون برنامه‌ریزی و فن‌آوری اطلاعات بانک شهر با بیان اینکه نیازسنجی مشتریان با هدف ارائه خدمات برتر در شبکه بانکی به صورت مستمر انجام می‌شود؛ از راه‌اندازی سامانه «صورتحساب پذیرندگان شاپرکی» در سایت این بانک خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک شهر، جواد عطاران، با اعلام این خبر گفت: در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان دارنده پایانه‌های فروشگاهی، تسهیل در دسترسی به صورتحساب تمام تراکنش‌ها و دریافت گزارش‌های مورد نیاز این سامانه راه‌اندازی شده است.

عطاران با بیان اینکه دسترسی به سامانه صورتحساب پذیرندگان شاپرکی طی روزهای اخیر موجب افزایش رضایت مشتریان حقیقی و حقوقی بانک شهر را فراهم آورده است، تصریح کرد: با توجه به درخواست‌های مطرح شده از جانب ذی‌نفعان، ضرورت تسریع در فرایند تسویه و همچنین دسترسی به ریز تراکنش‌های حساب پذیرندگان بیش از پیش مورد نیاز بود که خوشبختانه این مهم در کوتاه‌ترین زمان ممکن محقق شد.

معاون برنامه‌ریزی و فن‌آوری اطلاعات بانک شهر مشاهده ریز تراکنش‌های شاپرکی با تمامی جزئیات، بررسی ریز تراکنش‌های سپرده متصل به پایانه، امکان دریافت فایل‌های خروجی (در قالب PDF،CSV و Excel) ، قابلیت ایجاد دسترسی برای کاربران مختلف پذیرندگان و …را از مهمترین مزایای این سامانه عنوان کرد.

عطاران با بیان ارائه برترین خدمات بانکی از سوی شعب و سامانه‌های بانکداری الکترونیک بانک شهر به شهروندان، تصریح کرد: تلاش کرده‌ایم با بهره‌گیری از دانش و فناوری روز دنیا و استفاده از توان همکاران توانمند بانک، پاسخگوی کامل نیازهای مشتریان باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا