کد خبر: 201202153938
اخبار شرکت هااقتصادتولید و بازرگانی

رکوردزنی شاراک

شرکت پتروشیمی شازند از فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی به درآمد ۳ هزار و ۳۱ میلیارد تومانی دست پیدا کرد.

شرکت پتروشیمی شازند با سرمایه ثبت شده ۸۰۶ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۲۶ هزار و ۲۹۶ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری از رکورد جدید و فوق‌العاده‌ای رونمایی کرد.

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی شازند در یازدهمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت پتروشیمی از فروش محصولات خود، به درآمد ۳ هزار و ۳۱ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.

این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با رشد ۱۳ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۶۹ درصدی همراه شد، همچنین این پتروشیمی میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۱۱ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۳۰ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی شازند از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «دو اتیل هگزانول» با ۴۴۹ میلیارد تومان بود؛ درآمدی که “شاراک” از فروش این محصول در بهمن‌ماه به دست آورد برابر با ۱۵ درصد از درآمد ماهانه بود.

پس از «دو اتیل هگزانول»، پرفروش‌ترین محصول این شرکت «پلی‌پروپیلن داخلی» بود که ۴۳۲ میلیارد تومان کسب درآمد داشته است.

همچنین شرکت پتروشیمی شازند در ماه جاری از «اتیلن اکساید، اتواکسیلاتها، ترکیبات آلی نیتروژن‌دار، هیدروکربور‌های هیدروژینه شده، سی. اف. او، پلی بوتادین، اتیلن گلایکول، وینیل استات، دو اتیل هگزانول، پلی‌اتیلن سبک خطی، پلی‌اتیلن سنگین، رافینت BBR و متفرقه» هم کسب درآمد کرد.

 

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا