کد خبر: ۲۹۰۷۹۹5091
  لینک کوتاه:
اقتصادبازار

ریزش حدود ۲ میلیون تومانی سکه با عرضه طلای آب شده در بازار

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار داشت: از امروز شاهد عرضه قابل توجه طلای آب شده در بازار هستیم که این اقدام باعث شد قیمت سکه تمام نسبت به روز گذشته کاهش یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان داشته باشد.

محمد کشتی‌آرای درباره آخرین وضعیت بازار سکه و طلا گفت:‌ عرضه بیش از حد طلای آب شده در بازار باعث ریزش قیمت سکه و طلا شد.

وی ادامه داد: از امروز شاهد عرضه قابل توجه طلای آب شده در بازار هستیم که این اقدام باعث شد قیمت سکه تمام نسبت به روز گذشته کاهش یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان داشته باشد.

کشتی‌آرای با اشاره به آخرین قیمت‌ها در بازار گفت: در حال حاضر قیمت سکه تمام طرح جدید ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر افزود: با توجه به آخرین قیمت‌ها در روز گذشته نیم سکه با ریزش ۴۰۰ هزار تومان به هفت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید. ربع سکه با کاهش ۶۰۰ هزار تومانی ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان شد. سکه یک گرمی با قیمت دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ریزش ۳۰۰ هزار تومانی داشت. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار با ریزش ۲۰۰ هزار تومانی به یک میلیون و ۲۸۶ هزار تومان رسید.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ریزش قیمت‌ها ادامه‌دار خواهد بود، گفت: بازار طلا و جواهر هیچ حساب و کتابی ندارد و شاهد نوسان در این بازار هستیم و نمی‌توان در این شرایط از وضعیت آتی پیش بینی داشت.

کشتی آرای تاکید کرد: امروز ریزش قیمت طلا و سکه باعث کاهش قیمت دلار شد.

منبع: ایلنا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا