کد خبر: ۱۵۰۴۰۰36159
  لینک کوتاه:
شرکت ها

سال٩٩؛سال رکوردها در چادرملو

مهندس تقي زاده؛مديرعامل چادرملو؛سال٩٩ از تمامي برنامه ها جلوتر حركت كرديم

 ناصر تقی‌زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت بیان کرد:سال گذشته سال بسیار خوبی برای شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بوده است. ۲۲ درصد تولید کنسانتره، ۸ درصد گندله، ۱۰.۵ درصد آهن اسفنجی و ۸.۲ درصد شمش فولادی تولید این شرکت در سال ۹۹ بوده است.

این شرکت توانست در سال گذشته کسب رکورد در تولید آهن اسفنجی با تولید ۱۶۰۲۸۴۳ تن به رتبه ششم کشور در تولید آهن اسفنجی دست یابد و به رشد ۱ درصدی در تولید آهن اسفنجی در سال ۹۹ در مقایسه به سال ۹۸ برسد.

در سال گذشته در کنسانتره خشک رکورد زده‌ایم و رشد ۱۹ درصدی نسبت به سال ۹۸ داشته‌ایم.در زمینه تولید کنسانتره و گندله ۲ پروژه در دست اقدام داریم که یک واحد ۴ میلیون تنی کنسانتره و یک واحد ۵ میلیون تنی گندله که به مرحله اجرا درآمده اند.

این شرکت توانست در سال گذشته در تولید شمش فولادی به رکورد دست یابد و به ۱ میلیون و ۲۵ هزار تن شمش فولادی تولید کند و در واقع بایستی گفت از تمامی برنامه ها جلوتر حرکت کردیم.

شرکت چادرملو در سال ۹۹ بیش از ۲۵ هزار میلیارد تومان درآمد داشته باشد که در مقایسه با سال ۹۸ از آن بیش از ۱۷۰ درصد رشد داشته است
مهندس تقی زاده؛ادامه داد؛فروش چادرملو در سال ۹۹ به ۱۰ میلیون تن افزایش یافت و به ۲۶۰ میلیارد تومان رسید و ۲۱ درصد از فروش صادرات کشور صادرات شمش بوده است.

وی بیان کرد؛این شرکت در حوزه سودآوری رشد بسیار خوبی داشته است. سودآوری دارای فاکتورهای بسیاری است که از جمله فاکتورها افزایش تولید، دقت بیشتر در مواد اولیه و افزایش قیمت محصول است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا