کد خبر: ۱۸۰۸۰۰54138
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

سند استراتژی تحول دیجیتال بیمه دی رونمایی شد

از سند استراتژی تحول دیجیتال بیمه دی با حضور مدیر عامل، معاونان، مدیران شرکت و شامی زنجانی، رئیس موسسه تحول دیجیتال دانشگاه تهران رونمایی شد.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه دی، هدف از تدوین سند استراتژی تحول دیجیتال، تبیین نقشه ‌راه سفر تحول دیجیتال شرکت بیمه دی است. در این سند، چشم‌انداز بیمه دی «خلق تحسین برانگیزترین تجربه دیجیتال مشتریان» تعیین شده و همچنین به استراتژی‌ها و ارزش‌های تحول دیجیتال، چالش‌ها و اقدامات لازم طی دوران تولد، رشد و بلوغ دیجیتال سازمان پرداخته شده است.

علاوه بر این در این مراسم از اولین کیوسک دیجیتال بیمه دی با قابلیت‌های ارائه خدمات متنوع دیجیتال به مشتریان رونمایی شد، همچنین اپلیکیشن جامع بیمه دی نیز که با هدف یکپارچه‌سازی خدمات دیجیتال و ایجاد تجربه مطلوب در حوزه دیجیتال برای مشتریان طراحی شده است، معرفی شد.

در این مراسم محمدرضا کشاورز مدیرعامل شرکت بیمه دی با تاکید بر بیمه‌داری نوین و حضور موثر در فضای دیجیتال، گفت: بیمه‌داری نوین توام با خدمت‌محوری نو‌اندیشانه با تکیه بر مشتری‌مداری در فضای کسب و کار از اصول مهم بیمه دی است که امیدوارم این اقدامات زمینه‌ساز موفقیت‌هایی ارزشمند این شرکت در آینده باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا