کد خبر: 23120074684
اخبار شرکت ها

طرح ارائه خدمات پس از فروش کرمان موتور در نوروز ۱۴۰۱

شرکت خدمات و تجارت بم خودرو (نماینده رسمی خدمات پس از فروش محصولات لیفان، KMC و JAC) طرح ارائه خدمات نوروزی به محصولات کرمان موتور در نمایندگی‌های خدمات پس از فروش از تاریخ ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ لغایت ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ و طرح استقرار خودروهای امدادی از تاریخ ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ لغایت ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ در بیش از ۱۰۰ پایگاه امدادی برگزار می‌گردد.

دکتر جواد قلعه تکی زاده (‌مدیرعامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو) ضمن تبریک و شادباش به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی سال ۱۴۰۱ و آرزوی سلامتی هموطنان عزیز، از آمادگی کامل “ناوگان امداد خودرو” و “نمایندگی‌های خدمات پس از فروش کرمان موتور” خبر داد.

اعزام تکنسین‌های متخصص امدادی به مناطق و جاده‌های مواصلاتی پرتردد و استقرار کارشناسان پشتیبان در نمایندگی‌های سراسر کشور و دفتر مرکزی (شامل کارشناسان فنی و مهندسی، گارانتی، انبار قطعات یدکی و پشتیبان مرکز تماس امداد خودرو) از دیگر اقدامات انجام شده جهت ارائه خدمات مطلوب به مشتریان و اطمینان خاطر به ایشان در سفرهای نوروزی است.

در ادامه ایشان عنوان نمودند که به منظور نوسازی ناوگان امداد خودرو و کاهش مدت زمان رسیدن به محل امدادخواهان در سال ۱۴۰۰ خودرو JAC S3 نیز به عنوان خودرو امدادی معرفی و در اختیار نمایندگی‌های خدمات پس از فروش قرار گرفت.

با وجود کارشناسان فنی در مرکز تماس امداد خودرو مشتریان می‌توانند جهت اخذ راهنمایی و مشاوره فنی در حوزه‌های آپشن محصولات شرکت کرمان‌موتور، عملکرد نمایشگرهای خودرو، جزئیات سرویس‌های ادواری خودرو، الزمات گارانتی و … با شماره ۴۲۷۲۴-۰۲۱ به صورت شبانه روزی تماس حاصل نمایند.

در پایان دکتر تکی زاده ضمن تاکید در خصوص عدم مراجعه مشتریان به تعمیرگاه‌های غیر مجاز و هشدار بابت سوء استفاده امداد خودروهای غیر مجاز، عنوان کردند در طول اجرای طرح خدمات نوروزی بازرسی‌های محسوس و نامحسوس در قالب گروه‌های نظارتی به پایگاه‌های امدادی و نمایندگی‌های خدمات پس از فروش اعزام و میزان رضایت مشتریان از نحوه خدمات رسانی و کیفیت آن از طریق نظرسنجی تلفنی ارزیابی خواهد شد.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا