کد خبر: ۲۷۰۲۰۰27116
لینک کوتاه:
راه و مسکن

متقاضیان مسکن ملی قسط سوم را ندهند، حذف می‌شوند

شرکت عمران پردیس طی اولتیماتومی به متقاضیان طرح ملی مسکن این شهر هشدار داد در صورت عدم پرداخت قسط سوم آورده، از طرح مذکور حذف خواهند شد.

سیامک جوانبخت، مجری طرح ملی مسکن پردیس در این باره گفت متقاضیان این طرح در پروژه آریا شهر، در شهر جدید پردیس تعهدات مالی خود را سریعا پس از اطلاع‌رسانی، تا ۱۶۰ میلیون تومان انجام دهند.

وی افزود: تمامی متقاضیانی که قسط اول و دوم از تعهدات خود را انجام داده‌اند، جهت همیاری و پشتیبانی از عملیات اجرایی محوطه‌سازی و ساخت و انجام به موقع پروژه در مدت زمان لازم، ملزم به پرداخت قسط سوم هستند.

وی ادامه داد: در نوبت اول طرح ملی مسکن پردیس بیش از ظرفیت پیش‌بینی شده ثبت‌نام صورت گرفته است، لذا تمام برنامه‌ها و پیش‌بینی‌های لازم جهت حذف متقاضیانی که به تعهدات خود عمل نکرده‌اند، در سامانه انجام پذیرفته است.

جوانبخت تاکید کرد: در صورت عدم واریز مبلغ آورده از سوی متقاضی، شرکت عمران جهت جلوگیری از تاثیر منفی مالی به پروژه، بر خلاف میل باطنی نسبت به حذف متقاضیانی که آورده خود را در زمان مقرر تکمیل نکرده‌اند اقدام خواهد کرد. ضمن این که اولویت حذف با کسانی خواهد بود که تاکنون قسط دوم را پرداخت نکرده‌اند.

مجری طرح ملی مسکن پردیس گفت: برابر تفاهم‌نامه بانک مسکن تا پایان اسکلت ، هزینه پروژه تماما از محل آورده متقاضیان تامین خواهد شد و تزریق تسهیلات بانکی همسو با آورده بعد از شروع به مرحله سفت‌کاری خواهد بود.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا