کد خبر: 15100064037
اخبار شرکت ها

برگزاری مراسم شهدای مدافعین ولایت

ظهر امروز در سالن همایش های شرکت گهرزمین به مناسبت فرارسیدن شهادت حضرت فاطمه (س) و دومین سالگرد شهادت سردار دلها، همایش مدافعین ولایت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین، در این مراسم که با حضور مدیرکل امور استان ها در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حبیب اله جلیلی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان رضا اسماعیلی، سهراب بها الدینی فرماندار، جمعی از مسوولین کشوری و لشکری، محمدفلاح مدیر عامل و مدیران مجموعه گهرزمین برگزار شد، مدیرعامل گهرزمین گفت: نمونه سردار دلها را در عالم اسلام نداشته ایم و اگر او نبود عراق و سوریه سقوط کرده بود و ایران هم مورد هجمه قرار می گرفت.

فلاح در ادامه افزود: شهادت حق سردار بود چون که از همه چیزش گذشته بود و خالص شده بود و شهادت او مثل امام حسین (ع) و حضرت ابالفضل (ع) بود.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش به فعالیت های توسعه ای و سرمایه گذاری گهرزمین در بردسیر اشاره کرد و آن را چیزی نزدیک به ۳ میلیارد یورو ارزیابی کرد و خاطرنشان کرد: در جیرفت و جنوب استان هم تحولات عظیم و کارهای مهمی در دست اقدام است.

حبیب اله جلیلی هم در این مراسم سلامت نفس سردار سلیمانی را الگویی برای همگان دانست و قالب اخلاقی سردار دلها را به عام مردم توصیه کرد.

در ادامه این مراسم سرهنگ علی دستوری فرمانده سپاه مقاومت بسیج شهرستان سیرجان هم از ویژگی های اخلاقی سردار دلها همچون اخلاص و تقوا یاد کرد و عنوان کرد: مکتب سردار دلها امروز همه جا جاری و ساری است و موجب گردیده که آمریکا از منطقه بیرون رود و همچنین بزرگترین فتنه صهیونیستی در منطقه را نابود کرد.

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهید سلیمانی و خانه فرهنگ کار و تلاش گهرزمین

در حاشیه این مراسم نیز پایگاه مقاومت بسیج سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، خانه فرهنگ کار و تلاش شهرستان در گهرزمین و نمایشگاه مدافعین ولایت افتتاح شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا