معرفی ۵ نرم افزار حسابداری ایده آل در ایران

  کد خبر: 31050197564

این روزها یکی از اعضای جدایی ناپذیر هر کسب و کاری را می توان نرم افزارهای حسابداری عنوان کرد. چه نرم افزار شرکتی باشد، چه نرم افزار فروشگاهی و … بهرحال پیدا کردن بهترین نرم افزار حسابداری در حال حاضر یکی از مهمترین دغدغه های صاحبان کسب و کار هاست.

البته اگر کارآموز یا دانشجوی حسابداری هستید بهتر است از اساتید خود در این زمینه مشورت بگیرید اما اگر کسب و کار دارید و برای آن نیاز به نرم افزار حسابداری دارید این مقاله به شما کمک می کنید.

آشنایی با بهترین نرم افزار حسابداری

انتخاب بهترین نرم افزارهای حسابداری همیشه یکی از مواردی است که کسب و کارها را با خود درگیر می کند. در ادامه ۵ نرم افزار برتر حسابداری را معرفی کرده.

این نرم افزارها عبارتند از:

  1. نرم افزار حسابداری قیاس
  2. نرم افزار حسابداری محک
  3. نرم افزار حسابداری هلو
  4. نرم افزار حسابداری آرین سیستم
  5. نرم افزار حسابداری رافع

در ادامه با امکانات و ویژگی های این ۵ نرم افزار آشنا می شوید (برای )

 ۱. نرم افزار حسابداری قیاس

نخستین مورد از بهترین نرم افزارهای حسابداری که به معرفی آن می پردازیم نرم افزار قیاس است که به وسیله شرکت راهکار نوین سیاق طراحی شده است.

این نرم افزار از نظر رابط کاربری، زیبایی و همینطور آپدیت بودن می تواند یکی از سه نرم افزار برتر لقب بگیرد. نرم افزار قیاس را بیشتر مناسب بیزینس های کوچک تا متوسط می دانند و مدت زمانی است که ورژن cloud یا همان ابری آن هم طراحی شده و برای استفاده عرضه شده است.

از جمله نسخه هایی که برای این نرم افزار وجود دارد می توانیم به مالی، تولیدی، خدماتی، بازرگانی و همینطور جامع اشاره کنیم. جالب است بدانید این نرم افزار یک نسخه ویژه دارد که برای مشاوران املاک و دفاتر آنها طراحی شده است.

همچنین نرم افزار قیاس برای تمامی پلتفرم های ویندوز، اندروید و وب قابل استفاده است. در بسته نرم افزاری آن نرم افزارهای انبار، خزانه داری، حقوق ودستمزد، فروش، تولید و نیز گردش کالا هم وجود دارند.

از جمله مهمترین ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کنیم:

۲. نرم افزار حسابداری محک

یکی از معروف ترین و بهترین نرم افزار حسابداری که هم برای کسب و کارهای بزرگ و هم برای کسب و کارهای کوچک و متوسط قابل بهره گیری است نرم افزار محک است.

این نرم افزار در سه نسخه فروشگاهی، شرکتی و تولیدی به بازار عرضه می شود و با توجه به داشتن سطوح مختلف می تواند برای هر کسب و کاری با هر بودجه ای مناسب باشد. یکی از مزیت های این نرم افزار داشتن پشتیبانی آن هم برای یک سال و به صورت رایگان است.

رابط کاربری این نرم افزار فوق العاده بوده و شما می توانید ابتدا از نسخه دموی آن استفاده کرده و سپس نسخه های اصلی را خریداری کنید.

تعدادی از مهمترین ویژگی های نرم افزار حسابداری محک را در ادامه می بینید:

امکان مدیریت کلیه عملیات های مربوط به بانک و گردش های چک و … را دارید

۳. نرم افزار حسابداری هلو

این نرم­افزار که قدمت آن به سال ۷۷ باز می گردد یکی از بهترین و کارآمدترین نرم­افزارهای حسابداری است. نرم افزار هلو با توجه به حضور طولانی ای که در بازار کار داشته و همینطور زمان و هزینه های که برای برندینگ خود کرده است به یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین نرم افزارهای حسابداری حال حاضر کشور تبدیل شده است.

یکی از منحصر بفردترین ویژگی هایی که برای این نرم افزار مطرح می شود داشتن بالغ بر ۲۰۰ عنوان نرم افزار است که به صورتی تخصصی برای صنف های مختلف ارائه می شود.

جالب است بدون اینکه حتی بدانید دقیقا حسابداری چیست نیز می توانید از این نرم افزار بهره ببرید چون رابط کاربری فوق العاده قوی و ساده ای دارد.

تعدادی از مهمترین ویژگی های نرم افزار حسابداری هلو به شرح زیر هستند:

۴. نرم افزار حسابداری آرین سیستم

مجموعه داده پردازی آرین سیستم یکی از بزرگترین و برترین عرضه کننده های سامانه های مدیریت مالی به صورت یکپارچه است. علاوه بر سیستم های مالی سیستم های مدیریت اداری و منابع انسانی هم به وسیله این مجموعه طراحی شده و به بازار عرضه می شود.

نرم افزار حسابداری آرین سیستم هم یکی از بهترین طراح های این مجموعه است که بیشتر برای شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ مناسب بوده که حجم کاری بسیار بالایی دارند.

این نرم افزار با ۶ ماه پشتیباتی رایگان، نصب و آموزش و همینطور ۱۰ سال ضمانت پشتیبانی به مشتری عرضه می شود. رابط کاربری که برای این نرم افزار در نظر گرفته شده است بسیار شبیه به ورژن های قدیمی نرم­افزارهای مایکروسافت آفیس است.

در ادامه چند مورد از مهمترین و بهترین ویژگی هایی که برای این نرم­افزار مطرح می ­شوند را با هم می­ بینیم:

۵. نرم افزار حسابداری رافع

و در نهایت آخرین مورد از بهترین نرم افزار حسابداری که در این بخش به معرفی آن می پردازیم نرم افزار رافع است.

این نرم افزار در سه نسخه به بازار عرضه شده است که عبارتند از:

  1. نسخه اصناف
  2. نسخه رافع
  3. نرم افزار رافع ویژه نسخه ۲

نسخه اصناف این نرم افزار را می­ توان بیشتر به عنوان نرم افزار حسابداری فروشگاهی و برای صنف هایی که به صورت خرده­ فروشی مشغول به فعالیت هستند معرفی کرد.

رافع ۸ بیشتر مناسب شرکت ­هایی با اندازه متوسط بوده و رافع ویژه نسخه ۲ هم بیشتر برای کسب و کارها و مجموعه ­های بزرگ طراحی شده است.

کلیه این نرم افزارها به همراه یک سال گارانتی رایگان به بازار عرضه می شوند و شما می توانید از سایت دموی این نرم افزارها را برای بررسی بیشتر دانلود کنید.

در ادامه با هم چند مورد از مهمترین ویژگی­های این نرم افزار را می بینیم:

آموزش نرم افزار

اگر قصد دارید حسابداری را یاد بگیرید کافیست روی تصویر زیر کلیک کنید یا با شماره ۰۳۱۴۰۲۰ که روی تصویر درج شده در تماس باشید و به صورت رایگان مشورت بگیرید. همچنین می توانید از شرایط پرداخت اقساطی محدود نیز استفاده کنید.

جمع ­بندی

نرم افزارهای حسابداری یکی از کاربردی­ترین ابزارهای این رشته هستند که تسلط بر آنها بر هر حسابداری واجب است.

در این مطلب به معرفی چند مورد بهترین نرم افزار حسابداری حال حاضر پرداخته­ایم و پیشنهاد ما این است که بهترین نرم افزار حسابداری با توجه به نیازتان می تواند متفاوت باشد.

منبع: https://mohaseban.org

خروج از نسخه موبایل