کد خبر: 27070050585
لینک کوتاه:
عصر انقراض (طنز)

نفوذی‌های حسود

راضیه حسینی

روزنامه کیهان نوشت: «برخی افراد نفوذی، آینده‌ای سیاه را در صورت عدم مذاکره با آمریکا ترسیم می‌کنند. درز دادن تحلیل دلار ۲۸۵ هزار تومانی، احتمالا ادامه همان رفتار پروژه‌بگیرانی است که اردیبهشت امسال، فایل صوتی به‌ ظاهر محرمانه آقای ظریف را درز دادند.»

همه‌اش از حسودی‌شان است. چشم ندارند ببینند دولت جدید چقدر دارد خوب عمل می‌کند و به طرز معجزه‌آسایی همه تحریم‌ها را بی‌اثر کرده است. نمی‌بینند اوضاع مملکت چقدر خوب است.

کالا و لوازم خانگی، با قیمتی ارزان‌تر از آنچه تصورش را می‌کنید و کیفیتی که کلاً تصورش را نمی‌کنید، در اختیار مردم است. خودرو را که نگویم؛ یکی از یکی بهتر و مفت‌تر. مایحتاج ضروری مردم هم که مثل نقل و نبات بر سرشان می‌ریزد.

دارو در بهترین وضع در دسترس است. حالا خارجی نشد ایرانی، کمی عوارض قرص که کسی را نمی‌کشد. داد و ستد در بالاترین سطح در جریان است. حالا چند کشور قبول نکرده‌اند، به درک.

مهم قدرت‌های بزرگ دنیا مثل چین و روسیه هستند که در همه حال پایه‌اند.

با این همه امکانات و فراوانی در هر زمینه‌ای، چرا باید سراغ مذاکره برویم؟ این سیاه‌نماها می‌خواهند ما را از امکانات فراوان چین محروم و در عوض، کلی کالای آمریکایی بنجل سرازیر کنند در بازار ایران.

شک نکنید این‌ها نفوذی هستند و فقط می‌خواهند آویزان غرب شوند. اصلاً علاقه‌ای به استقلال و خودکفایی ندارند. حرص می‌خورند وقتی می‌بینند مملکت این‌قدر عالی روی پای خودش ایستاده است و هیچ نیازی به غرب، شمال، جنوب، جنوب غربی و شمال غربی ندارد.

 باید هرچه سریع‌تر این افراد نفوذی سیاه‌نمای وابسته، شناسایی و از دولت بیرون انداخته شوند و جای‌شان را مسئولانی مثبت‌اندیش، خوشحال، خجسته و مذاکره‌گریز بگیرند.

مسئولان که یکدست شوند همه با هم پیش‌بینی می‌کنند دلار تا ده هزار تومان کاهش پیدا می‌کند، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و تحریم‌ها کلاً نمنه.

وضع کشور هم روز به روز بهتر و بهتر می‌شود و همه با خوبی و خوشی در کنار هم زندگی می‌کنند. گرگ بدجنس به سزای اعمالش می‌رسد. سیندرلا عروس می‌شود و کلاغه هم به خانه‌ا‌ش می‌رسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا