کد خبر: 251001116716
جهانویدئوها

هواپیمای نپالی لحظاتی قبل و بعد از سقوط +ویدئو

فیلم به اشتراک گذاشته شده در شبکه‌های اجتماعی لحظات دلخراشی را نشان می‌دهد که درست قبل از سقوط هواپیمای نپالی و بعد از سقوط را نشان می‌دهد.

مقامات نپال می‌گویند یک هواپیما با ۷۲ سرنشین در فرودگاه پوکارا در مرکز این کشور دچار سانحه شده و تا لحظه تنظیم این خبر جسد ۴۰ نفر از مسافران پیدا شده است.

به گزارش فرارو، هواپیمای خطوط هوایی یتی در حال پرواز از شهر کاتماندو، پایتخت نپال به سمت پوکارا بود که هنگام فرود دچار حادثه شد و آتش گرفت.

ویدئو‌های منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی هواپیمایی را در ارتفاع بسیار پایین بر فراز منطقه‌ای پرجمعیت نشان می‌دهد که پس از آن به شدت چرخش می‌کند.

 

سخنگوی این شرکت هواپیمایی گفته است که این هواپیما حامل ۶۸ مسافر و چهار خدمه بوده است.

صد‌ها سرباز ارتش نپال در عملیات نجات در محل بروز حادثه در تنگه رودخانه ستی که تنها یک و نیم کیلومتر با فرودگاه فاصله دارد شرکت دارند.

شهر پوکارا در مرکز نپال با بیش از ۳ میلیون و نیم جمعیت یکی از جاذبه‌های توریستی این کشور بوده و فرودگاه این شهر در ارتفاع ۸۲۷ متری از سطح دریا واقع شده است.

ویدئویی که از محل سقوط هواپیما منتشر شده، دود سیاه و غلظ به همراه قطعه‌های هواپیما در حال سوختن را نشان می‌دهد.

سخنگوی ارتش نپال به خبرگزاری رویترز گفته است که ما انتظار داریم اجساد بیشتری را پیدا کنیم.

گفته می‌شود ۵۳ نفر تبعه نپال، پنج هندی، چهار روس و دو کره‌ای و یک مسافر از ایرلند، استرالیا، آرژانتین و فرانسه از جمله مسافران این پرواز بوده‌اند.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا