کد خبر: ۰۶۰۸۹۹5324
لینک کوتاه:
راه و مسکنروزنامه

پایان پرونده مسکن مهر در تهران

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از پایان پروژه مسکن مهر در این اداره کل خبر داد.

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت‎خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: کلنگ اجرایی ۱۹ هزار و ۲۲۷ واحد مسکونی اقدام ملی در ۱۰شهر استان تهران (شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت و زیر ۱۰۰ هزار نفر) به زمین خورد که از این میزان ۷هزار و ۵۵۰ واحد مرتبط با این شهرها و اداره کل راه و شهرسازی تهران و مابقی در حوزه شهرهای جدید پرند و پردیس است.

وی با اشاره به بسته شدن پرونده مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در مهر امسال افزود: این برنامه تنها مختص آغاز عملیات اجرایی نبود، ۲ هزار و ۳۶۷ مورد از آن مجددا مرتبط با اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و پروژه‎های بخش خصوصی است که ۱۲۲۷ مورد از آن در قالب تفاهم‎نامه به متقاضیان اقدام ملی این استان واگذار شده است.

محبت‎خواه خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۴ انبوه ساز با اعتماد به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در ۱۰ شهر استان مستقر شده اند، کارگاه‎های اقدام ملی را تجهیز کرده‎اند و در حال طی و تصویب مراحل نهایی نقشه پروژه‎های ساختمانی هستند که به زودی مرحله اجرای آن پروژه‎ها آغاز خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در پایان از متقاضیان مسکن اقدام ملی درخواست کرد که در زمان‎بندی مشخص و در اسرع وقت نسبت به تکمیل آورده حساب‎های خود اقدام کنند تا در افتتاح هرچه سریعتر پروژه‎ها کمک موثری به دولت باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا