کد خبر: 010901109653
اقتصادبازار

پایداری طلا و سکه در مسیر صعودی

قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران روند صعودی را طی کرده است. با این حال قیمت سکه بهار آزادی نوسانی است اما قیمت طلا و سکه امامی افزایش را تجربه کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه امروز صعودی است؛ امروز در بازار طلا، هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۴۹۶ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به آخرین قیمت روز گذشته افزایش نشان می‌دهد. قیمت طلای ۱۸ عیار در آخرین معامله روز گذشته یک میلیون و ۴۹۱ هزار تومان بوده است.

در آن سوی بازار، قیمت سکه امامی امروز افزایش داشته است. این نوع از سکه امروز روی قیمت ۱۶ میلیون و ۳۵۲ هزار تومان بازگشایی شد. قیمت سکه امامی در حال حاضر ۱۶ میلیون و ۳۵۵ هزار تومان و حباب آن یک میلیون و ۷۵۵ هزار تومان است.

سکه بهار آزادی هم امروز نوسانی بوده است. سکه بهار آزادی در حال حاضر با قیمت ۱۵ میلیون و ۵۰۷ هزار تومان معامله می‌شود. گفتنی است نرخ بازگشایی این نوع سکه در روز جاری ۱۵ میلیون و ۵۰۵ هزار تومان بوده است که بر اساس نوسانات روز، اکنون افزایشی است. حباب سکه بهار آزادی نیز هم‌اکنون ۸۹۵ هزار تومان است.

نیم‌سکه هم امروز ۸ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان قیمت خورده و نسبت به روز گذشته افزایش داشته است. حباب نیم‌سکه اکنون یک میلیون و ۵۴۹ هزار تومان است.

ربع سکه نیز با قیمت ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان است که نسبت به دیروز رشد نشان می‌دهد و هم ‌اکنون با حباب دو میلیون و ۱۹۶ هزار تومانی معامله می‌شود.

سکه گرمی هم امروز سه میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است که نسبت به دیروز کاهشی است اما نسبت به نرخ بازگشایی افزایشی است. حباب آن نیز اکنون یک میلیون و ۵۵۱ هزار تومان است.

بدین ترتیب قیمت طلا و سکه امروز هم روند معاملات را صعودی آغاز کرده‌اند.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا