کد خبر: ۰۹۰۵۰۰43384
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید، محور راهبردی بانک پارسیان

مدیرعامل بانک پارسیان صبح روز چهارشنبه ۲۳ تیر، از گروه تولیدی سولیکوکاله به عنوان یکی از تولید کنندگان فرآورده‌های لبنی فعال داخلی با هدف پشتیبانی و رفع موانع تولید و ارائه خدمات بهینه بازدید کرد.

پرویزیان در این بازدید ضمن آشنایی با فعالیت‌های تولیدی این مجموعه، در جریان روند طرح توسعه پالایشگاه شیرآن که ظرفیت تولید روزانه شش هزار تن شیر و فرآورده های لبنی را داراست، قرار گرفت.
پرویزیان در نشستی با مدیران این مجموعه برحمایت از واحدهای تولیدی و پروژه های ملی در سال جاری تاکید و خاطرنشان کرد: در سال” تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها”، اراده بانک پارسیان بر این است که با حمایت و ارائه خدمات مناسب به تولیدکنندگان فعال داخلی و صادر کنندگان از خروج ارز جلوگیری کند.
پرویزیان با بیان اینکه ” با وجود برخی هجمه ها، نظام بانکی همچون همیشه در خدمت اقتصاد کشور است” گفت: فعالان اقتصادی وابسته به نظام بانکی هستند و بر همین اساس بانک پارسیان در بسیاری از طرح ها و پروژه های ملی به صورت بنیانی و بنیادی نقش داشته و تحول ایجاد کرده است.
غلامعلی سلیمانی، بنیانگذار و رئیس هیات مدیره گروه صنایع غذایی سولیکو – کاله نیز ضمن خیرمقدم و قدردانی از حضور پرویزیان و هیئت همراه گفت: با تکمیل تمام فازهای این پالایشگاه، سالانه از خروج ۱،۴ میلیارد دلار ارز از کشور جلوگیری خواهد شد.
او با بیان اینکه بانک پارسیان با مشارکت در تامین مالی پروژه های عظیم ملی، نقش آفرینی مهمی در رونق تولید و اقتصاد داشته است اظهار امیدواری کردکه باحمایت بانک پارسیان زمینه های توسعه و پیشرفت این شرکت بیش از بیش فراهم شود.
نخستین پالایشگاه شیر کشور و خاورمیانه با اعتباری بالغ بر ۶ هزار میلیارد تومان در باغستان شهریار و در مساحت ۱۷ هکتاری راه اندازی شده و قرار است در ۳ فاز ساخته شود که با بهره‌برداری از مجموع فازهای این پالایشگاه، بیش از ۵ هزار شغل مستقیم و ۵۰ هزار شغل غیرمستقیم ایجاد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا