کد خبر: ۲۱۰۷۰۰49712
لینک کوتاه:
جامعه و فرهنگ

پیامکی که حکایت از یک جنایت مرموز داشت

مأموران پلیس پایتخت در بررسی پیامک‌های داخل گوشی تلفن همراه یک سارق سرنخی از یک جنایت مرموز به دست آوردند.

به‌ گزارش مشرق، چند روز قبل به‌ دنبال گزارش یک گوشی قاپی در تهران، مأموران پلیس وارد عمل شدند. در تحقیقات صورت گرفته، خیلی زود موتور سوار سارق در حالی که چند گوشی سرقتی به همراه داشت بازداشت شد.

وقتی سارق برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شد در بازرسی بدنی از وی چند گوشی تلفن همراه کشف شد که سارق مدعی بود یکی از گوشی‌ها متعلق به خودش است و سرقتی نیست اما وقتی مأموران پلیس در حال بررسی پیامک‌های داخل گوشی بودند به پیامکی رسیدند که حکایت از یک جنایت داشت و نوشته بود: «جسد داخل باغ را چه کار کردی؟»

نوشته های مشابه

بدین ترتیب بلافاصله این موضوع به بازپرس محمد حسن زارعی از شعبه اول دادسرای امور جنایی پایتخت گزارش شد و پس‌از انتقال متهم به دادسرا و بازجویی‌های اولیه وی مدعی شد این پیامک ربطی به جنایت ندارد.

وی در ادامه گفت: من سابقه مواد مخدر دارم و از مدتی قبل  به خاطرتأمین هزینه مواد مخدر مجبور به گوشی قاپی شدم، اما این گوشی تلفن همراه متعلق به خودم است و آن را سه سال قبل خریدم و کارتن گوشی  داخل خانه است.

این پیامک ربطی به قتل ندارد ،بلکه مدتی قبل یک سگ در باغ دوستم که در بومهن است مرد و پیامک درباره جسد سگ بود،اما با توجه به اظهارات مشکوک سارق گوشی قاپ پرونده برای تحقیقات بیشتر با قرار عدم صلاحیت به دادسرای شهرستان بومهن ارسال شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا