کد خبر: 120502134374
اخبار شرکت هاتولید و بازرگانیصنعت و معدن

چادرملو سهامدار عمده پامیدکو شد

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بر اساس استراتژی کلان شرکت و پیشبرد اهداف تعیین شده جهت افزایش کارایی و هم افزایی اقدام به تملک ۲۵ درصد از سهام شرکت احداث و صنایع معادن پارس (پامیدکو) کرد.

بر این اساس شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با تحصیل این سرمایه گذاری میزان سرمایه خود را در شرکت فوق به میزان ۵۵ درصد رساند .

شرکت احداث و صنایع معادن پارس (پامیدکو) با موضوع فعالیت خدمات مهندسی و تکنولوژی در حوزه معادن و صنایع معدنی و سابقه حضور موثر در صنایع بالادستی و پایین دستی فولاد کشور توانسته سهمی مهم از مجموعه پروژه ها و قرارداد های جاری در بخش های پیمانکاری ، بهره برداری، مشاوره مهندسی و نظارت را به خود اختصاص دهد .

با خرید ۲۵ درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری گروه مدیریت سرمایه گذاری امید در شرکت پامیدکو ، سهم شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به ۵۵ درصد خواهد رسید و با توجه به برنامه چادرملو در جهت افزایش بهره وری و کاهش قیمت تمام شده در فرایند تولید و حضور شرکت پامیدکو بعنوان یکی از پیمانکارهای اصلی در سطح کشور بالاخص در زنجیره فولاد، افزایش سهام کنترلی اثر قابل ملاحظه ای در پیشبرد چشم انداز ترسیم شده شرکت معدنی و صنعتی چادرملو خواهد داشت.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا