کد خبر: ۲۲۰۹۰۰60591
  لینک کوتاه:
اقتصادتولید و بازرگانی

۲۶ دستگاه درگیر صادرات هستند

رییس سازمان توسعه تجارت اظهار داشت: اکنون ۲۶ دستگاه درگیر صادرات هستند و ما بعنوان دولت سعی می‌کنیم کنار صادرکننده باشیم تا هم افزایی ایجاد شود

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا پیمان پاک در مراسم روز ملی صادرات با بیان اینکه مراسم انتخاب صادرکنندگان نمونه با همکاری بخش خصوصی و دولت طی چند ماه انجام و به نتایج خوبی منجر شد، اظهار داشت: ما نشستی ۲ ساعته با رییس جمهور داشتیم که از مجموعه‌های درگیر با صادرات و تجارت مطالبی مطرح شد که رییس جمهور دستور مکتوب جهت پیگیری صادر کرد.

وی افزود: از حمله مباحث مطرح شده در جلسه با رییس جمهور رفع موانع صادرات تجهیزات پزشکی، مباحث ارزی، تسهیل واردات در برابر صادرات، مشوق صادرات بود که نتایج خوبی حاصل شد.

معاون وزیر صمت با اشاره به تغییر رویکرد وزارتخانه و امکان طرح چالش‌های اصلی صادرات گفت: یعنی باید نقشه راه دقیق داشته باشیم و چالش‌های بخش تولید، فناوری، حمل و نقل بازاریابی، به طور کلی مشکلات تولید تا صادرات و بازگشت ارز مشخص شود، نیازها دیده شود و با هماهنگی دولت به نتیجه برسد.

پیمان پاک گفت؛ اکنون ۲۶ دستگاه درگیر صادرات هستند و ما بعنوان دولت سعی می‌کنیم کنار صادرکننده باشیم تا هم افزایی ایجاد شود

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا