کد خبر: 08080051952
لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمه

۳ در یک؛ طرح تسهیلاتی جدید بانک مهر

بانک مهر طرح جدیدی را ارائه کرده که بر اساس آن می‌توانید سه بار وام قرض‌الحسنه دریافت ‌کنید.

به گزارش روابط‌عمومی بانک مهر، با توجه به نرخ تورم و وضع معیشتی و اقتصادی مردم، این بانک طرح «۳ در یک» را ارائه کرده است که شخص را قادر می‌سازد سه بار وام قرض‌الحسنه دریافت کند.

در این طرح متقاضیان به‌واسطه تودیع مبلغی در چارچوب سپرده بانکداری اجتماعی شعب می‌توانند از ۳فقره تسهیلات بانک مطابق شرایط و ضوابط مربوطه بهره‌مند شوند.

تسهیلات اول معادل مبلغ واریزی شخص به صندوق اجتماعی بانک خواهد بود. تسهیلات دوم که همزمان با تسهیلات اول پرداخت می‌شود، معادل ۵۰درصد مبلغ واریزی شخص و حداکثر ۵۰۰میلیون ریال است که به صاحب سپرده یا بستگان درجه یک وی تعلق می‌گیرد.

بعد از تسویه این دو وام و با احتساب امتیاز حاصل از بازگشت اقساط تسهیلات بانکداری اجتماعی، وام سوم نیز تا سقف مجاز بانک به صاحب سپرده یا افراد معرفی‌شده از طرف او پرداخت می‌شود.

کارمزد تسهیلات اول تنها یک درصد در سال است. تسهیلات مرحله دوم نیز از محل منابع بانک و با کارمزد ۴درصد در سال پرداخت می‌شود.

مدت بازپرداخت اقساط هر یک از تسهیلات مرحله اول و دوم حداکثر ۶۰ماه، به‌صورت مستمر متوالی ماهانه است.

در رابطه با تسهیلات سوم نیز لازم است بدانید که این تسهیلات بسته به میزان امتیاز میانگین کسب‌شده مشتری و با کارمزد ۴درصد و مدت بازپرداخت حداکثر ۶۰ماه پرداخت می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا