کد خبر: 251101120844
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

۱۰۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون در راستای مسئولیت اجتماعی

مدیر عامل بانک توسعه تعاون با حضور در میز خدمت مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، تسهیلات بانک در راستای مسئولیت اجتماعی طی سال جاری را ۱۰۵ هزار میلیارد ریال اعلام کرد.

محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در خصوص میز خدمت مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: همه سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در راه پیشرفت اقتصادی و ارائه خدمات بهینه به مردم، برنامه‌ها و اقدامات متنوعی به اجرا درمی‌آورند.

وی افزود: بانک توسعه تعاون رویکرد مردمی و حمایت از تعاونی‌ها را ارجح بر نگاه اقتصادی دانسته و توانمندسازی تشکل‌های مردمی و تعاونی‌ها از مهمترین اهداف بانک است.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون اظهار داشت: این بانک طی ده ماه ابتدایی سال جاری مجموعا بیش از ۱۰۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات در راستای مسئولیت اجتماعی پرداخت کرده است.

شیخ حسینی خاطر نشان کرد: همگام با مردم که در مراسم سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در صحنه حاضر هستند، مسئولین با حضور در میز خدمت پاسخگوی سوالات و رسیدگی به مشکلات مردم می باشند و بر اساس طرح ملی خدمت میدانی شهید قاسم سلیمانی ۳۵ دستگاه در سطح وزرا، معاونین و مدیران کل ارشد پشت میز خدمت پای درد دل و مشکلات مردم نشستند.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا