کد خبر: ۱۳۰۵۰۱95050
  لینک کوتاه:
راه و مسکن

آغاز محدودیت‌ ترافیکی در جاده‌های مازندران

محدودیت‌های ترافیکی شش روزه از ظهر امروز پنحشنبه در جاده‌های مازندران آغاز می‌شود.

به گزارش صدا و سیما، رئیس پلیس راه استان مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از ظهر امروز پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ در جاده‌های مازندران آغاز می شود و تا روز سه شنبه ۱۸ مرداد ادامه خواهد داشت.

سرهنگ جهان تاب افزود: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران:

۱. موتورسیکلت:

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر امروز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ الی ساعت ۰۶:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ از محور‌های کرج – چالوس، هراز، سوادکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره: تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

۲. سواری:

۲.۱- محور کندوان:

الف) تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ‌های ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ و ۱۴۰۱/۰۵/۱۴ از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

ب) تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز‌های یکشنبه و دوشنبه مورخ‌های ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ و ۱۴۰۱/۰۵/۱۷ از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

۲.۲- محور هراز:

تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۷ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

۳. نقلیه سنگین (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی)

۱- محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

۲- محور هراز:

الف) تردد کلیه تریلر‌ها کماکان ممنوع است.
ب) تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ و همچنین از ساعت ۰۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز‌های یکشنبه و دوشنبه مورخ‌های ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ و ۱۴۰۱/۰۵/۱۷ از محور هراز ممنوع است.

۳- محور تهران – سوادکوه – قائم شهر:

تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز‌های پنجشنبه و دوشنبه مورخ‌های ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ و ۱۴۰۱/۰۵/۱۷ از مسیر جنوب به شمال محور تهران – سوادکوه – قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

ب) تردد کلیه تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز‌های جمعه و دوشنبه مورخ‌های ۱۴۰۱/۰۵/۱۴ و ۱۴۰۱/۰۵/۱۷ از محور فوق ممنوع است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا