کد خبر: 260103156033
جامعه و فرهنگ

آماده‌ سازی جایگاه و محوطه رژه نیرو‌های مسلح توسط منطقه ۱۹در روز ۲۹ فروردین

سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: همزمان با ۲۹ فروردین روز ارتش اقدامات گسترده ای در حوزه‌های خدمات شهری، فنی و عمرانی و حمل و نقل ترافیک در راستای آماده سازی جایگاه و محوطه رژه نیروهای مسلح در جوار حرم مطهر امام راحل در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حسین اخگر پور با اشاره به اینکه منطقه۱۹ همه ساله افتخار میزبانی مراسم بزرگداشت روز ارتش و رژه نیروهای مسلح را دارد بیان کرد: در همین راستا این منطقه با هماهنگی ستاد برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح، اقدام به پاکسازی، شستشو و جمع آوری پسماند مسیرهای منتهی به جایگاه رژه در ورودی و خروجی بزرگراه های شهید صنیع خانی، تهران – قم و ضلع شمالی حرم مطهر امام(ره) شهید هاشمی، علامه عسگر، خلیج فارس می کند.

این مسئول با تأکید بر تأمین امنیت مراسم با محصور کردن جنگل کاری ها و اراضی بایر اطراف و جایگاه رژه گفت: در این خصوص علاوه بر فنس کشی، پوشش و محصور نمودن قسمت جلو، پشت جایگاه و محل برگزاری رژه، ۳۰۰ عدد کیسه کنفی،کمپرسی شن تأمین و برج نوری برای روشنایی اطراف و محل جایگاه نصب شده است.

سرپرست شهرداری منطقه در ادامه از نصب علائم هشدار دهنده ترافیکی، هدایت مسیر و ایمنی تردد، جانمایی بشکه ترافیکی، نیوجرسی، خط کشی باند رژه مقابل جایگاه، پد هلی کوپتر و تحویل نوار خطردر این محدوده خبر داد.

به گفته اخگر پور اجرای روکش آسفالت باند رژه ، لکه گیری و آسفالت پد بالگرد، ایجاد داربست برای نصب تمثال شهدا، نظافت و تعمیر دیوارها، سقف و رنگ آمیزی داخل جان پناه ها،شستشو و پاکسازی نرده ها و جایگاه رژه، نصب پرچم ایران و رنگ آمیزی میله های پرچم، تیرهای برق و نرده ها، گل آرایی اطراف و محل جایگاه و … در حال انجام است و تا روز سه شنبه ۲۸ فروردین به اتمام و محل رژه به ستاد برگزاری مراسم ۲۹ فروردین تحویل داده می شود.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا