کد خبر: ۱۲۱۰۰۰63511
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

آمادگی بانک دی برای ارائه تسهیلات متنوع به تولیدکنندگان گلستانی

مدیرعامل بانک دی در بازدید از شرکت کشت‌وصنعت خاوردشت گفت که این بانک اکنون از ایجاد چند کارخانه و کارگاه صنایع تبدیلی، بافندگی، تولید لبنیات و… در استان گلستان حمایت کرده و آمادگی دارد تا با معرفی طرح‌های جدید استان، تسهیلات متنوعی به تولیدکنندگان گلستانی اعطا کند.

به گزارش روابط‌عمومی بانک دی، برات کریمی، به همراه سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از شرکت کشت‌وصنعت خاوردشت بازدید کردند.

در این بازدید، مدیرعامل بانک دی اظهار کرد: استان گلستان در حوزه‌های مختلف صنعتی دارای ظرفیت‌های ممتازی است که از جمله این صنایع می‌توان شرکت کشت‌وصنعت خاوردشت را یاد کرد که دارای ظرفیت بالایی در حوزه روغن‌کشی است.

او ادامه داد: هدف از این بازدید، توسعه دامنه همکاری‌های متقابل با شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران و گسترش دامنه ارائه خدمات مالی و بانکی به شرکت کشت‌وصنعت خاوردشت در راستای حمایت از تولید داخلی است.

مدیرعامل بانک دی تأکید کرد: استان گلستان در حوزه‌های مختلف صنعتی دارای ظرفیت‌های ممتازی است و علاوه بر صنایع بزرگ، با حمایت از مشاغل روستایی استان می‌توان جهش بزرگی را در اقتصاد گلستان ایجاد کرد.

کریمی مشتری‌مداری را یکی از مهم‌ترین مزیت‌های رقابتی بانک دی دانست و ارتقای کیفیت خدمات برای نگهداشت مشتریان به‌عنوان سرمایه‌های اصلی بانک را از برنامه‌های اصلی بانک دی دانست.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا