کد خبر: ۱۸۰۳۰۰31317
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

ارائه خدمات متفاوت؛ هدف‌گذاری ۱۴۰۰در بانک ایران‌زمین

در همایش بررسی عملکرد مدیریت امور شعب استان‌های خوزستان و لرستان بانک ایران‌زمین که با حضور مدیران امور سرمایه انسانی و آموزش و شعب استان‌ها و مدیران و کارکنان این مدیریت برگزار شد، عملکرد این مدیریت در شاخص‌های سودآوری، جذب منابع، مدیریت مصارف و مطالبات و بانکداری مورد بررسی قرار گرفت.

براساس گزارش روابط‌عمومی بانک ایران‌زمین، در این مراسم حسینی کنارویی مدیر امور شعب استان ها با بیان این نکته که نام استان خورستان تحرک و جنبش را به دنبال دارد، گفت: چه از لحاظ تاریخی و چه ازلحاظ قومیت‌های مختلفی که در این منطقه است همیشه شور و نشاط از کارکنان مورد انتظار مدیران بانک است.

حسینی کنارویی در ادامه بیان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته برای سال ۱۴۰۰یک برنامه عملیاتی ویژه برای تمامی واحدها(مدیریت، شعب؛ ستاد) تدوین شده که معتقدم با اجرای خوب و به موقع آن موفقیت به همراه خواهد داشت و امیدوارم صدای تفاوت عملکردی همکاران ما در بانک ایران زمین در سال جاری طنین انداز شود.

کنارویی آمار عملکرد استان‌های خوزستان و لرستان ( منابع، مصارف، صدور ضمانت‌نامه و گشایش اعتبار اسنادی، منابع ارزان‌قیمت، بانکداری مدرن و مطالبات) را به تفکیک و با شفافیت و علت موفقیت و ضعف در هر یک از موضوعات را بیان کرده و از همکاران خواست که در هر زمینه‌ای که ضعیف عمل کرده راهکار داشته باشند و تلاش مضاعف کنند و استان را به هدف مورد نظر برسانند.

او در خصوص جایگاه استان خوزستان و لرستان در آمار گفت: استان خوزستان باید جز سه جایگاه ابتدای جدول باشد و غیر از این قابل قبول نیست زیرا که استان خوزستان پتانسیل بسیار زیادی دارد و باید به اهداف خیلی بالاتر از هدف تعیین شده فکر کند و فراتر از هدف حرکت کند.

مدیرامور شعب استان‌ها ضمن اشاره به موفقیت خوب طرح پیشرو که توانست منافع بانک و همکاران را تامین کند، اظهار کرد: با توجه به نتیجه اثربخش مقرر شد که این طرح مجددا در سه دوره ۱۲۰روزه تا پایان اسفند ۱۴۰۰ اجرا شود این طرح می‌تواند برای جذب منابع استان به همکاران انگیزه مضاعف دهد، همچنین شرایط ایجاد دو طرح پیشرو و لیگ برتر را مفصلا ( به لحاظ اهداف تعیین شده، زمان طرح) برای همکاران توضیح دادند و از آنها خواست که از فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا