کد خبر: 040702138919
اخبار شرکت هااقتصادبانک و بیمه

اعطای تندیس مسئولیت پذیری اجتماعی به بیمه اتکایی امین

اعطای تندیس مسئولیت پذیری اجتماعی به بیمه اتکایی امینبیمه اتکایی امین در ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی با رویکرد تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور توانست تندیس اجلاس را به عنوان یکی از صنایع مسئولیت پذیر کسب کند.

به گزارش عصر اقتصاد و به نقل از باشگاه بیمه گران، ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی با هدف جلب توجه سازمانها، شرکت ها و کارآفرینان به اهمیت موضوع مسئولیت اجتماعی و با راهبردهای تامین سلامت غذایی و دارویی و حفظ محیط زیست و به منظور ارائه مدل مناسب مسئولیت اجتماعی در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار واز محمدرضا خوش کیش، مدیرعامل بیمه اتکایی امین تقدیر و تندیس مسئولیت پذیری و فرهنگ سازمانی به وی اعطا شد.

این همایش با مشارکت وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش، صنعت، معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی، میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی و همچنین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، سازمان حفاظت محیط زیست، ۳ مهرماه در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

در این مراسم علی به نژاد معاون اتکایی، اصغرنیا معاون اقتصادی و مالی و حسین اشرفی معاون پشتیبانی و منابع انسانی به همراه باقری و اخوان مدیران اتکایی و مالی نیز مدیرعامل بیمه اتکای امین را همراهی می کردند.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا