اعطای تندیس مسئولیت پذیری اجتماعی به بیمه اتکایی امین

  کد خبر: 040702138919

اعطای تندیس مسئولیت پذیری اجتماعی به بیمه اتکایی امینبیمه اتکایی امین در ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی با رویکرد تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور توانست تندیس اجلاس را به عنوان یکی از صنایع مسئولیت پذیر کسب کند.

به گزارش عصر اقتصاد و به نقل از باشگاه بیمه گران، ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی با هدف جلب توجه سازمانها، شرکت ها و کارآفرینان به اهمیت موضوع مسئولیت اجتماعی و با راهبردهای تامین سلامت غذایی و دارویی و حفظ محیط زیست و به منظور ارائه مدل مناسب مسئولیت اجتماعی در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار واز محمدرضا خوش کیش، مدیرعامل بیمه اتکایی امین تقدیر و تندیس مسئولیت پذیری و فرهنگ سازمانی به وی اعطا شد.

این همایش با مشارکت وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش، صنعت، معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی، میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی و همچنین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، سازمان حفاظت محیط زیست، ۳ مهرماه در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

در این مراسم علی به نژاد معاون اتکایی، اصغرنیا معاون اقتصادی و مالی و حسین اشرفی معاون پشتیبانی و منابع انسانی به همراه باقری و اخوان مدیران اتکایی و مالی نیز مدیرعامل بیمه اتکای امین را همراهی می کردند.

خروج از نسخه موبایل