کد خبر: ۲۵۱۱۹۹15562
لینک کوتاه:
بانک و بیمهروزنامه

افتتاح دفاتر بانکداری اختصاصی بانک سامان در اصفهان و قم

بانک سامان در راستای ارائه خدمات متفاوت به مشتریان خاص خود، دفاتر بانکداری اختصاصی را در شهرهای اصفهان و قم راه‌اندازی کرد.

به گزارش سامان‌رسانه، تمامی مشتریانی که مجموع سپرده‌گذاری آن‌ها (ریالی و ارزی) نزد بانک سامان بیش از ۳۵میلیارد ریال باشد، می‌توانند خدمات بانکی و مشاوره‌ای خود را بدون پرداخت هزینه و کارمزد از طریق دفاتر بانکداری اختصاصی دریافت کنند.

بر این اساس، مشتریان خاص بانک سامان می‌توانند از طریق این دفاتر خدماتی شامل دسترسی آسان و راحت به بانکداری اختصاصی، انجام امور بانکی و سایر خدمات (بیمه و سرمایه‌گذاری) بدون نیاز به حضور در شعب و در محل مورد تقاضای مشتریان، ارائه پیشنهادات مالی و سرمایه‌گذاری به مشتریان و مدیریت سپرده‌های مشتری حسب شرایط موجود را دریافت کنند.

هم‌اکنون دفتر بانکداری اختصاصی اصفهان در نشانی اصفهان – خیابان توحید جنوبی – بعد از چهارراه پلیس – ساختمان ژیوار – طبقه پنجم – واحد ۵۰۱-شماره تلفن ۰۳۱۳۱۳۲۲۴۴۷و همچنین دفتر بانکداری اختصاصی قم در نشانی قم – بلوار امین – نبش کوچه ۴۱- ساختمان بانک سامان – طبقه دوم- شماره تلفن ۳-۰۲۵۳۲۴۰۰۴۴۱آماده ارائه خدمت به مشتریان است.

همچنین مرکز سامان ارتباط با شماره ۰۲۱۶۴۲۲در تمامی ساعات شبانه‌روز به سؤالات مختلف مشتریان پاسخ می‌دهد.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا