کد خبر: 14080053167
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

افتتاح ۵ شعبه جدید بانک تجارت در عسلویه

مدیرعامل بانک تجارت در سفر دو روزه به منطقه عسلویه با مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی نوری، سبلان، دماوند، پارس، پردیس، کنگان، کاویان، بوشهر، مرجان، زاگرس و آریا ساسول دیدار و پنج واحد بانکی جدید بانک تجارت در این منطقه را افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، هادی اخلاقی، در جلسه با مدیران این شرکت‌ها با بیان اینکه این بانک سعی کرده با شرکت‌های فعال در حوزه پتروشیمی به صورت حرفه‌ای و تخصصی همکاری کند گفت: اکنون ساختاری بسیار مناسب و توانمند در بانک تجارت به‌منظور ارائه خدمات تخصصی به مجموعه‌های پتروشیمی شکل گرفته و آثار این رفتار حرفه‌ای در مواجهه اندیشمند و حرفه‌ای مدیران و کارکنان شرکت‌های پتروشیمی با همکاران ما در استان بوشهر مشخص است.

اخلاقی با اشاره به جایگاه بانک تجارت در حمایت از صنعت پتروشیمی کشور تاکید کرد: تجربه سال‌ها خدمت‌رسانی به فعالان عرصه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، بانک تجارت را به بانک متخصص در این حوزه تبدیل کرده است و ما وظیفه خود می‌دانیم که در اجرای طرح‌های توسعه‌محور، همچون مشاوری امین و پشتیبان توانمند در کنار این صنعت حضور داشته باشیم.

او با بیان ظرفیت تخصصی بانک تجارت در حوزه اعتبارات اسنادی گفت: ابزار گشایش اعتبارات اسنادی و صدور ضمانتنامه‌ها راهکاری تخصصی و ارزشمند برای شرکت‌های پتروشیمی و ذی‌نفعان آنها است و شرکت‌های پتروشیمی و ذی‌نفعان آنها نیز می‌توانند از این راهکارهای مالی برای کاهش هزینه‌های تامین منابع خود استفاده کنند.

اخلاقی با بیان اینکه امروز بخش‌های مختلف اقتصادی کشور وابسته به گردش چرخ‌های صنعت پتروشیمی هستند افزود: شکل‌گیری مجموعه بانکداران حرفه‌ای در بانک تجارت فرصت ارزشمندی را برای فعالان عرصه اقتصاد کشور فراهم کرده است و این مجموعه متخصص کار خود را قدرتمندتر از قبل پیش خواهد برد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا