کد خبر: 12100063517
اخبار شرکت هابازارها و خدمات مالیبانک و بیمهروزنامه

افزایش ارتباطات میان بانک شهر با شهرداری‌ها در دوره جدید مدیریت شهری

مدیرعامل بانک شهر گفت که به‌عنوان عضوی تاثیرگذار در خانواده مدیریت شهری، افزایش ارتباطات با شهرداری‌ها را با هدف رفع مشکلات و معضلات زیست شهری در دستور کار داریم.

به گزارش روابط‌عمومی بانک شهر، سیدمحمدمهدی احمدی، با بیان دیدارهای اخیر خود با برخی شهرداران و معاونان مالی – اقتصادی کلانشهرهای تهران، قم، اصفهان، کرج، قزوین، شیراز، مشهد و تبریز، گفت: خوشبختانه بانک شهر همواره نقش مثبت و سازنده‌ای در پیشبرد اهداف شهرداری‌ها در تامین مالی پروژه‌های شهری داشته و در دوره جدید مدیریت شهرها نیز آماده تامین مالی نوین از پروژه‌های اولویت‌دار مدیریت شهری برای ارتقاء خدمات به شهروندان است.

او با بیان اینکه امروز شهرداری‌ها به نقش بانک شهر در ارائه بهتر خدمات خود واقف هستند، افزود: افزایش تعامل با مدیریت شهری با هدف افزایش خدمات‌رسانی شهرداری‌ها به شهروندان و استفاده از ابزارهای نوین خدمات بانکی را برای ایجاد بانکداری نهادی در دستور کار قرار داده‌ایم، تا موجبات خلق محصولات جدید را فراهم آوریم.

احمدی گفت: در دوره جدید، شهرداری‌ها ویترین نظام در زمینه ارائه خدمات به مردم هستند و ما در تعاملات دوطرفه با شهرداران محترم آمادگی داریم در تامین مالی این پروژه‌ها مشارکت موثر داشته باشیم.

مدیرعامل بانک شهر تصریح کرد: سیاست‌‌های بانک در هیات مدیره به گونه‌ای تدوین شده که تمامی کارکنان و مدیران ، خود را در برابر سرمایه‌های مردم مسئول دانسته و تلاش می‌کنند ارزش افزوده قابل قبولی را برای سهامداران و سپرده‌گذاران، با بهره‌گیری از کسب سهم بازارهای جدید ایجاد کند.

احمدی در پایان با بیان اینکه این بانک طی بیش از یک دهه فعالیت توانسته در جلب اعتماد عمومی به خوبی عمل کند،گفت: این مهم باعث شده بانک شهر در سال جاری به عنوان دومین بانک محبوب شهروندان در شبکه بانکی کشور معرفی شود که باعث افتخار این بانک و یک سرمایه اجتماعی قابل اتکا است.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا