کد خبر: 26050196785
اخبار شرکت هابانک و بیمه

افزایش تعاملات بانک ملی ایران و سازمان حج و زیارت کشور برای خدمت رسانی به زائران

مدیرعامل بانک ملی ایران در دو دیدار جداگانه با رییس سازمان حج و زیارت کشور و نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت درباره افزایش سطح تعاملات فی ما بین گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک ملی ایران در دیدار با رییس سازمان حج و زیارت کشور که سید فرید موسوی عضو هیات مدیره بانک، بیژن مقدم بیرانوند معاون امور شعب و بازاریابی تهران، همچنین رییس شعبه مستقل حج و زیارت حضور داشتند، به همکاری های دیرینه این دو سازمان حاکمیتی اشاره کرد و گفت: بانک ملی ایران از هیچ حمایتی در جهت ارایه خدمات به زائران عزیز و برنامه های معنوی سازمان حج و زیارت کشور دریغ نخواهد کرد.

صدور زائر کارت در کشورهای زیارتی از دیگر موارد مورد بحث میان مقامات عالی دو سازمان بود که مقرر شد بانک ملی ایران زیرساخت های فنی و انفورماتیکی داخل کشور و مسئولان سازمان حج و زیارت نیز مذاکرات و رایزنی های برون مرزی خاص در کشور عربستان را پیگیری و اجرایی کنند.

سیدصادق حسینی رییس سازمان حج و زیارت کشور نیز در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات شایسته بانک ملی ایران و شعبه مستقل حج و زیارت بانک در ادوار مختلف بانک، بر ارایه خدمات بهینه به زائران بیت الاحرام و عتبات عالیات و همچنین کارگزاران حج و زیارت تاکید کرد و خواستار افزایش سطح تعاملات در حوزه خدمت رسانی پولی و مالی به زائران شد.

همچنین دکتر فرزین در دیدار با حجت الاسلام سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت نیز بر افزایش و توسعه همکاری ها برای خدمت رسانی مطلوب تر به زائران تاکید کرد.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا